Název pořadu

Co se jinam nevešlo ...
TomVasl

Název pořadu

Příspěvekod TomVasl » pon 26 říjen, 2009 8:22

Název pořadu se zobrazuje na jediném řádku, což hlavně u pořadů rozhlasové stanice D dur znamená, že se prakticky nedoví­m, o jakou skladbu jde, protože se zobrazí­ jméno autora a z názvu skladby je jenom první­ch pár znaků a tři tečky. Musí­m zobrazit detaily, abych se dověděl, co se vlastně hraje. Prosí­m proto, aby nebyl omezen počet řádků vyhrazených pro název pořadu.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1632
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Název pořadu

Příspěvekod admin » úte 27 říjen, 2009 8:34

TomVasl píše:Název pořadu se zobrazuje na jediném řádku, což hlavně u pořadů rozhlasové stanice D dur znamená, že se prakticky nedoví­m, o jakou skladbu jde, protože se zobrazí­ jméno autora a z názvu skladby je jenom první­ch pár znaků a tři tečky. Musí­m zobrazit detaily, abych se dověděl, co se vlastně hraje. Prosí­m proto, aby nebyl omezen počet řádků vyhrazených pro název pořadu.


Omezit se musel jelikoz to pred nejakym casem u poradu myslim stanice ZDF rozhodilo cele menu, proto sem nazev omezil. Zkusim tam ale par znaku pridat aby se tam ten nazev vesel.

TomVasl

Příspěvekod TomVasl » úte 27 říjen, 2009 19:55

No vy ten název uvádí­te v horní­m textovém poli, což je pro mne problém, protože neexistuje způsob (kromě screenshotu), jak obsah tohoto pole zafixovat, abych si na něj mohl najet kurzorem myši odchytávaným softwarovou lupou a přečí­st si ho. Naví­c zrovna v mí­stě toho pole mám always on top Bitmeter, který ukazuje tok dat po sí­ti a jeho okno mi zmí­něné textové pole překrývá.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1632
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » pon 02 listopad, 2009 13:18

TomVasl píše:No vy ten název uvádí­te v horní­m textovém poli, což je pro mne problém, protože neexistuje způsob (kromě screenshotu), jak obsah tohoto pole zafixovat, abych si na něj mohl najet kurzorem myši odchytávaným softwarovou lupou a přečí­st si ho. Naví­c zrovna v mí­stě toho pole mám always on top Bitmeter, který ukazuje tok dat po sí­ti a jeho okno mi zmí­něné textové pole překrývá.


Tak je nazev v nove verzi 1.6.528 zvetsen na vice znaku, pro aktualizaci staci smazat soubory s priponou itv a znovu spustit program. Vyznam to ma opravdu jen u stanice d-dur, u jinych stanic byla delka nazvu dostatecna...


Zpět na „Všeobecné dotazy k programu iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů