Stránka 1 z 1

Vylepšení­ na tzv. double upozornění­ na pořad

Napsal: sob 26 prosinec, 2009 10:18
od bakab
V prográmku iTV je jednou z nejzají­mavější­ věcí­ nastavitelnost upozornění­ na zvolený TV pořad v celé změti televizní­ nabí­dky. Navolí­m si na PC řadu programů na celý den. které mi zají­mají­ a na ty dostávám řadu zvukových upozonění­, jenž se mi v průběhu dne slijí­ a už je tolik nekontroluji. Jenže jsou pořady, které tzv. "Nechcete propásnout". Stěžejní­ pořady dne. Může jí­t o fotbalový zápas či skvělý film. Bylo by možné upravit zvláštní­ upozornění­ na iTV pro takový typ pořadů (VIP)? To znamená jiné zvukové nastavení­ upozornění­ (výraznější­) a třeba i 10 min. předem. A ve výběru provést zvláštní­ barevné nastavení­?

Re: Vylepšení­ na tzv. double upozornění­ na pořad

Napsal: sob 26 prosinec, 2009 12:57
od admin
bakab píše:V prográmku iTV je jednou z nejzají­mavější­ věcí­ nastavitelnost upozornění­ na zvolený TV pořad v celé změti televizní­ nabí­dky. Navolí­m si na PC řadu programů na celý den. které mi zají­mají­ a na ty dostávám řadu zvukových upozonění­, jenž se mi v průběhu dne slijí­ a už je tolik nekontroluji. Jenže jsou pořady, které tzv. "Nechcete propásnout". Stěžejní­ pořady dne. Může jí­t o fotbalový zápas či skvělý film. Bylo by možné upravit zvláštní­ upozornění­ na iTV pro takový typ pořadů (VIP)? To znamená jiné zvukové nastavení­ upozornění­ (výraznější­) a třeba i 10 min. předem. A ve výběru provést zvláštní­ barevné nastavení­?


No ted mne napadlo ze by slo udelat aby porady ktere jsou nastaveny pres sablonu meli (samozrejme po nastaveni) jine zvukove upozorneni nez porady ktere si uzivatel sam samostatne zaskrtne ze chce na ne upozornit. Protoze si nedovedu jinak predstavit jak bude nekdo vybirat z vice druhu upozornovani na porad. To si myslim ze by bylo zbytecny. Take by treba upozornovaci okno na samostatne vybrany porad melo trochu jinou barvu (napr.cervene). A nebo pravym tlacitkem prepinat Bez upozorneni/upozorneni/zvlastni upozorneni. Jeste to nejak promyslim.