Stránka 1 z 1

Označení­ pořadu k nahráti na video

Napsal: pon 16 leden, 2012 21:36
od kmet
Dobry den, měl bych takovou malou prosbu.

Å lo by nějak oznacit pořady k upozorněni jestli si je nahraji na video kazetu?

Třeba nějakym symbolem, nebo pismenko nebo nějak podobně.

Děkuji za odpověd
kmet

Napsal: úte 17 leden, 2012 7:47
od admin
Problem by to nebyl ale potrebuji vice informaci o tom jak si to predstavujete. Jako nastavit porad k upozorneni a k tomu jeste informace ze se bude nahravat?

Napsal: úte 17 leden, 2012 11:51
od jis
@kmet: Také tomu nerozumí­m. Např. já si pořady k upozornění­ označuji proto, že chceme pořad shlédnout:
1) naživo (na kanále bez reklam)
2) naživo, ale přes timeshifting (na kanále s reklamou)
3) někdy v budoucnu z nahrávky, kterou poří­dí­m

Vytvořený program pouze s pořady k upozornění­ pak vytisknu (jeden oboustranně potištěný list A4 na týden), aby byl u TV po ruce. Necí­til jsem potřebu si tyto 3 varianty nějak dopředu označovat, zase tolik toho není­ a naví­c se často volba jednoho ze 3 způsobů shlédnutí­, které použí­váme, pro konkrétní­ pořad na poslední­ chví­li mění­.

Napsal: úte 17 leden, 2012 17:07
od kmet
mvysata píše:Problem by to nebyl ale potrebuji vice informaci o tom jak si to predstavujete. Jako nastavit porad k upozorneni a k tomu jeste informace ze se bude nahravat?Zdraví­m, ja chodí­m do práce na 3 smeny, tak některé pořady, které chci vidět si náhrávám na video kazetu, a podí­vám se až dojdu z práce.Tak by mi moc pomohlo, kdybych si pořady kreré vybí­rám k upozornění­ mohl označit, třeba ikonkou videokazety,pí­smenkem třeba V, a pak když zvolí­m pořady k upozornění­ okamžitě bych vědel, že ten pořad si nahraju.
Doufám že vám stačí­ toto vysvětlení­
S pozdravem
kmet
P.S. iTV je vynikájí­cí­ program

Napsal: úte 17 leden, 2012 19:08
od admin
Premyslim jak to udelat, myslim tim po strance funkcni. Takze myslite jako treba v dialogu Vyhledavani a oznacovani poradu ze byste si oznacil porad, pak by se kliklo na nejake tlacitko a u toho poradu by byla nejaka znacka. Pokud by se pak dala nabidka porady k upozorneni, at uz z hlavniho menu nebo pres prostredni tlacitko mysi nad ikonou tak by tam u tech poradu ktere jsou takto oznacene byla treba nejaka znacka.

Nebo mne taky napadlo ze by takto oznacene porady byly treba zvyrazneny tucnym pismem protoze dalsi znacka by to tam akorat zneprehlednila a taky by tam na ni muselo byt dalsi misto.

Napsal: úte 17 leden, 2012 20:07
od kmet
mvysata píše:Premyslim jak to udelat, myslim tim po strance funkcni. Takze myslite jako treba v dialogu Vyhledavani a oznacovani poradu ze byste si oznacil porad, pak by se kliklo na nejake tlacitko a u toho poradu by byla nejaka znacka. Pokud by se pak dala nabidka porady k upozorneni, at uz z hlavniho menu nebo pres prostredni tlacitko mysi nad ikonou tak by tam u tech poradu ktere jsou takto oznacene byla treba nejaka znacka.

Nebo mne taky napadlo ze by takto oznacene porady byly treba zvyrazneny tucnym pismem protoze dalsi znacka by to tam akorat zneprehlednila a taky by tam na ni muselo byt dalsi misto.


No tak nějak jsem si to představoval, jednoduše by se tak dalo pěkně poznat na který pořad se podí­vám a který z časových důvodů bych si měl nebo mohl nahrát na video, stačí­ jen tučné pí­smo, nebo třeba i jiné aby to bylo poznat.
Děkuji za Vaši ochotu

Napsal: úte 17 leden, 2012 21:10
od admin
Dobre, udelam to na to tucne pismo, muze to pak vyuzit i ten jeden uzivatel co tu pred urcitou dobou psal o tom ze by potreboval oznacit porady ktere nechce urcite zmeskat. Tak to bude mit v tomhle.

Napsal: úte 17 leden, 2012 22:32
od kmet
mvysata píše:Dobre, udelam to na to tucne pismo, muze to pak vyuzit i ten jeden uzivatel co tu pred urcitou dobou psal o tom ze by potreboval oznacit porady ktere nechce urcite zmeskat. Tak to bude mit v tomhle.Moc děkuji.
Pavel

Napsal: stř 25 leden, 2012 23:27
od admin
Tak to máte v nové verzi, doufam ze Vam to bude takhle vyhovovat.