Stránka 1 z 1

iTV nejde nastavit

Napsal: stř 28 březen, 2018 13:44
od Error
iTV stále nejde nastavit. Na čerstvé instalaci win10 jsem nainstaloval iTV a některé volby nastavit jdou: např.: výběr stanic, vyledávání a nastavení upozornění a některé další.
Většina jde zaškrtnout, ale nijak neovlivní program a u některých (po spuštění aktualizovat ...) zatržítko zmizí hned po potvrzení.
Defender jsem vyřadil, NOD32 pozastavil. Program jsem několikrát zkusil přeinstalovat, před instalací smazat celou složku iTV, zkusil jsem i spustit iTV z jiného disku (jen jsem zkopíroval *.exe soubor) a program se chová stále stejně. Zobrazuje se bez popisů a obrázků, zobrazují se i skončené pořady.
Psal jsem vám to i minule když nešlo forum a jen doufám, že mi zase znovu neodpovíte abych před instalací smazal celou složku. Raději znova připomenu, že to opravdu nepomůže.

Re: iTV nejde nastavit

Napsal: stř 28 březen, 2018 17:17
od admin
To po spusteni aktualizovat se nastavuje tak ze se v pravo vybere stanice a pak se pro tu konkretni zaskrtne po spusteni aktualizovat, neni to tedy pro vsechny stanice najednou.

Na Windows 10 je program vyzkouseny a normalne funguje, proc zrovna u Vas nejde netusim. Ale ted mne napadlo, nainstalujte si teamviewer, spustte ho a napiste mi pristupove udaje a ja to zkusim na dalku

Re: iTV nejde nastavit

Napsal: ned 01 duben, 2018 14:07
od Error
Ještě jednou děkuji za pomoc s nastavením :wink: