Desáté výročí Forza Motorsport s limitovanou verzí Xbox One

V rámci oslav 10. výročí existence vysoce úspěšné herní série Forza Motorsport přichází Xbox s limitovanou edicí konzole Xbox One „Forza Motorsport 6“.

Design konzole je pochopitelně silně inspirován světem závodních aut a zahrnuje typické stylové prvky a automobilové zvukové efekty. Limitovaná edice konzole Xbox One „Forza Motorsport 6“ je vůbec prvním speciálním modelem Xboxu se závodní tematikou. Balení edice obsahuje 1TB pevný disk, designem odpovídající bezdrátový ovladač s pogumovanými reliéfními úchyty a digitální verzi hry „Forza Motorsport 6.“

Díky kombinaci více než 450 modelů aut, závodních tratí na 26 světoznámých místech, závodění v dešti a za tmy a velkolepých soubojů až 24 závodníků v režimu pro více hráčů nabídne „Forza Motorsport 6“ letos na podzim na konzoli Xbox One špičkově realistické zážitky za volanty vysoce výkonných vozů všem fandům motoristického sportu.

Limitovaná edice konzole Xbox One „Forza Motorsport 6“ bude v prodeji současně s vydáním hry „Forza Motorsport 6“ 15. září 2015.

Oficiální tisková zpráva Microsoft