Přijdete se k více než miliónu fanoušků a zahrajte si EA SPORTS FIFA 11 Ultimate Team – bezplatně* stahovatelný herní mód pro FIFA 11 na platformách PlayStation®3 a Xbox 360™. Prostřednictvím nákupu, prodeje, výměny či získávání fotbalistů při interakci s dalšími hráči z celého světa začněte budovat vlastní tým fotbalových hvězd. Tvořit a vést můžete několik mužstev najednou. Vaším úkolem je vybrat pro ně ty nejlepší hráče, najít jejich ideální složení a účastnit se s nimi buď onlinových soutěží nebo turnajů pro jednoho hráče, přičemž oba typy turnajů jsou každý týden dynamicky aktualizovány.EA Sports

FIFA 11 Ultimate Team přináší řadu zásadních změn na základě požadavků samotných hráčů. Svůj nejlepší tým můžete nyní nasadit přímo proti ideální sestavě kamaráda v onlinových zápasech varianty Play-A-Friend, což byl vůbec nejčastěji zmiňovaný požadavek. Postavíte si tým snů a kdykoli budete moci poslat pozvánku kamarádovi k přímému souboji – svést souboj o titul nejlepšího týmu ještě nebylo snazší.

Koloběh FIFA 11 Ultimate Team se nyní nezastaví ani tehdy, když máte vypnutou konzoli. Svou sezónu v Ultimate Team můžete řídit i prostřednictvím komplexní webové aplikace, která je propojena s hrou na konzoli. V jejím rámci se můžete plně účastnit aukcí a obchodování, spravovat jednotlivé týmy, ladit jejich sestavy, chlubit se s nejsilnějším mužstvem a hráči v nejlepší formě kamarádům a hledat v nabídkách ideální posily. Veškeré změny pak zaregistrujete poté, co spustíte hru na konzoli.

Své týmy můžete vést stejně jako skuteční trenéři a manažeři nejslavnějších klubů světa. Jak je dovedete k úspěchům, závisí jen na vás – budete se soustředit na postupné vylepšování jediné úderné formace, nebo dáte přednost budování několika sestav, které se budou hodit pro různé typy turnajů a soutěží? Jednotlivé soutěžní varianty ve hře pochopitelně vyžadují rozdílný strategický a taktický přístup. Hluboce propracovaný systém „týmové chemie“ a vzájemného porozumění mezi hráči na hřišti si nyní žádá vedení týmu, směřující k tomu, aby tým – má-li dosáhnout úspěchu – hrál na vrcholu svého potenciálu.

Mód FIFA 11 Ultimate Team pro hru FIFA 11 bude k dispozici ke stažení zdarma v listopadu 2010.

Fifa 11

Hlavní vlastnosti

• Zápasy s kamarády: V hráči loňského FIFA 10 Ultimate Team nejvíce žádané vylepšení se nyní můžete utkávat v přímých soubojích s kamarády. Postavte si vlastní tým a vyzvěte ostatní k duelu o titul nejlepšího z nejlepších.

• Webová aplikace Ultimate Team: Koloběh FIFA 11 Ultimate Team se nyní nezastaví i když máte vypnutou konzoli, vše běží dál na internetu. Můžete se plně účastnit aukcí a obchodování, spravovat jednotlivé týmy, ladit jejich sestavy, chlubit se s nejsilnějším mužstvem a hráči v nejlepší formě kamarádům a hledat v nabídkách ideální posily. Veškeré změny pak zaregistrujete poté, co spustíte hru na konzoli – to vše jen prostřednictvím webových stránek.

• Generace módu Ultimate Team: Přístup máte i ke svým hráčům z loňského módu FIFA 10 Ultimate Team a na webu je můžete zapracovat do sestavy ve FIFA 11 Ultimate Team. Poskládejte týmy ze všech svých hráčů a pochlubte se s tím před ostatními.

• Vybudujte si vlastní Ultimate Team: Pro sestavení vlastního týmu snů můžete využít databázi více než 8000 hráčů z celkem 30 lig, do jejichž rodiny nově přibyly severoamerická MLS a ruská nejvyšší soutěž a společně s nimi i jejich největší hvězdy. Špičkové hráče získáváte, nakupujete a vyměňujete v rámci balíčků herních prvků. Ve FIFA 11 Ultimate Team je toto obchodování s hráči jednodušší, než kdykoli předtím, protože systém obchodu a aukce je velmi intuitivní. Aukce rovněž nabízejí možnost sledovat jednotlivé příhozy a podrobně vyhledávat v nabídkách.

• Autentická správa týmu: Vyspělý systém správy týmu v módu FIFA 11 Ultimate Team poskytuje skutečně věrohodný fotbalový herní zážitek. Při hledání optimální sestavy pro tu kterou soutěž musíte zvolit ten správný tým. Další systém „týmové chemie“ zase bere v potaz i tak drobné detaily, jako jsou preferované podmínky skutečných hráčů, spoluhráči spolu komunikují, jako v reálu a vaše manažerská role se tak stává ještě důležitější.

• Soutěžní turnaje: Hrát lze jeden ze 23 dynamických sóloturnajů nebo se účastnit nových, každý týden dynamicky aktualizovaných onlinových turnajů, kde si dokonale prověříte své schopnosti řízení klubu. Pokaždé, když se vrátíte ke konzoli, na vás bude čekat nová výzva.

Specifikace produktu
Vydavatel: Electronic Arts Inc.
Výrobce: EA Canada
Ke stažení od: listopad 2010
Věkové hodn.: Pegi 3+


© 2010 Electronic Arts Inc.  Všechny ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Oficiální licencovaný produkt FIFA '© Logo OLP značky FIFA je chráněnou autorským právem a ochrannou známkou FIFA. Všechna práva vyhrazena.' Vyrobeno v rámci licence, poskytnuté společnosti Electronic Arts Inc. *Pro hraní online je vyžadována hra FIFA 11 a připojení k internetu. Platí určité podmínky a omezení.