Film Warcraft má své herce

Na letošním BlizzConu rozhodně nešlo jenom o hry a došlo k odhalení spousty detailů ohledně připravovaného filmu Warcraft a to včetně hereckého obsazení. Režije filmu se tedy ujme Duncan Jones. Herecké obsFilm Warcraftazení hlavních postav je pak složeno z několika tváří jež jste mohli vidět v seriálu Vikingové. Hlavního hrdnu a vůdce Aliance, Lothara, si zahraje Travis Fimmel. Jeho sokem bude herec Toby Kebbell, co by Durotan. Z něho však moc neuvidíte, jelikož si ho vzali na paškál animátoři, takže ho rozhodně jen tak nepoznáte.

Myslím, že důležité je vědět něco ohledně orkských rolí. Ti nebudou vytvořeni CGI animacemi, nýbrž pěkně po staru se oblečou do masek. Představen byl tak na BlizzConu první z nich a to Orgrim, jehož ztvární Rob Kazinsky. A výsledek? No je to orkský chlápík jak se patří. V jeho přímé konkurenci byl představen také zástupce Alliance král Llane. Na první pohled je znát, že tvůrci filmu jsou v úzkém kontaktu s tvůrci hry.

Krom herců jsme se mohli dozvědět i něco o samotném příběhu. Ten ukazuje samotný počátek konfliktu mezi lidmi a orky. Původní scénář napsal Sam Raimi, ale s jeho prací režisér spokojen nebyl vzhledem k tomu, že zde jsou orkové vykresleni jako ti zlý. Chce nabídnout film takový, aby se diváci mohli ztotožnit s kteroukoliv stranou konfliktu. A tak můžeme očekávat velice zajímavý příběh. A vlastně jsme samy zvědavý, jak se s tímto konceptem herci a režisér poperou.

 

Film Warcraft Film Warcraft  Film Warcraft Film Warcraft Film Warcraft