Microsoft se s tím vážně nepáře, tedy myslíme tím zpětnou kompatibilitu. Během týdne přibyla šestice her v čele s Alanem Wakem. No a nyní je tu další trojice a to konkrétně první Assassins Creed, GRID 2 a Dark Void.

Kolem Star Wars Battlefront je také poměrně rušno. Kromě prvního DLC Outer Rim nyní pro majitele Season Passu, dnes vyjde i 8GB patch, který do hry přináší nějaký ten obsah zdarma. Konkrétně spectator mod, nějaké ty zakázky od Jabba The Hutta a nakonec patch opravuje i nějaký ten problém s UI.

Mapa Nuk3town pro třetí Black Ops je nyní všem zdarma dostupná. Upřímně se jedná o něco s čím se dalo počítat. Jen je mi líto hráčů, kteří své peníze do této mapy investovali, jelikož do této chvíle stála něco kolem 150 kč.

Vydání nového Dooma se kvapem blíží a tak nám vývojáři v novém traileru představili multiplayerové mody. Bude jich celkem šestice a bude se jednat o následující: Team Deathmatch, Warpath, Soul Harvest, Freeze Tag, Domination a Clan Arena.

U Dooma ještě chvíli zůstaneme, jelikož již na konci tohoto měsíce startuje uzavřený betatest. Účastnit by se ho měli všichni, kteří si předobjednali, či pořídili první várku krabicovek hry Wolfenstein The New Order. Beta potrvá do 3. dubna.