Nové LEGO Star Wars: The Force Awakens nabídne spoustu novinek a kromě toho na hře nedělají přímo Travellers Tales, ale jejich divize tedy TT Fusion. Tato hra má poprvé v historii LEGO her nabídnout systém krytí, chytřejší nepřátele a tzv. systém Multi-Builds. Tento systém dovolí hráči výběr mezi několika stavbami, tedy nebudete odkázáni na jednu předem určenou. Ale to hlavní je, že se dočkáme epických vesmírných bitev. A prasátka? No, hra vychází již 28.června.

Studio Evolution Studios bylo sice rozpuštěno, ale SONY chce nadále jejich titul DriveClub podporovat, ale již pod jiným vývojářským týmem. Jak to s hrou tedy dopadne, to je zatím ve hvězdách. Každopádně Evolutions mají rozhodně něco v plánu, ať to pod záštitou někoho jiného, či na své vlastní triko. Každopádně jejich omezení platformou PS4 končí a to jim rozhodně přináší nové ožnosti.

Do vaultu EA Access se za nedlouho zařadí další titul. Stane se tak 29.března a nejedná se o nic jiného než poslední ročník hokejových radovánek, NHL 16.

Vývojáři z Gearboxu mají na pilno, jelikož jejich titul Battleborn se prakticky střetne s žánrově stejně zaměřenou hrou od Blizzardu Overwatch. I když myslím, že vítěz je jasný, tak si hru budeme moci vyzkoušet od 8. - 18. dubna v otevřeném betatestu. Avšak vývojáři nechtějí zůstat jen u multiplayeru a rozhodli se do hry přidat příběhovou kampaň, třeba jim to v jejich snažení alespoň trochu pomůže.

Těšíte se na sedmého Tekkena? Ano? Pak ti z vás, kteří se moc netěšili, jelikož nevlastní žádnou z konzolí, ale pouze PC, se mohou začít radovat. Namco totiž v anketě probírají zda vydat titul Tekken 7 i pro PC. Sedmička by tak byla historicky prvním dílem, který by navštívil stolní počítače.

MOBA Smite je na konzolích momentálně ve fázy otevřené bety. Hra však na obou konzolích, tedy XONE i PS4, běží na 30 snímcích za sekundu. Vše se má, ale časem změnit a na oněch konzolích si tuto hru prý vychutnáme při 60 snímcích