Gears of War 3 - preview

Oznámení a trailer z Gears of War 3 Konec věčně nepodloženým spekulacím, odhoďte ohňostroje, protože Microsoft dnešní tiskovou zprávou konečně potvrdil střílečku Gears of War 3. Vyjde opět pro Xbox 360, konkrétně 5. dubna 2011, a její příběh se točí kolem záchrany lidské rasy v době, kdy byla všechna města na planetě Sera vyhlazena krvežíznivými Locusty. Hrstku přeživších v čele s Marcusem Fenixem dělí od poslední naděje na záchranu svého světa jen jejich nezdolná touha po přežití a společná týmová práce. Epic Games také právě dnes v noci vypustili premiérový trailer, který světlo spatřil včera v noci na americké TV show Late Night with Jimmy Fallon. Video se jmenuje "Ashes to Ashes" a uvidíte v něm, jak Marcus Fenix a Dominic Santiago odráží vlnu locustích bojovníků:

            

Gears of War 3 - debutový trailer

„Při vydání prvního dílu Gears of War před třemi lety jsme si dali jasný úkol ohromit nezapomenutelným příběhem o hrdinství a obětavosti. Téměř přesně za rok se budou moci hráči na vlastní kůži přesvědčit, jak vlastně napínavý příběh Marcuse a jednotky Delta dopadne,“ říká Cliff Bleszinski, designový ředitel Epic Games. „Závěrečný díl bude jednoznačně tou největší a nejdramatičtější částí celé Gears of War série,“ dodává.

E3 nahrávka z Gears of War 3

 Na internet se konečně dostala celá nahrávka z hraní sci-fi střílečky Gears of War 3, kterou Cliff Bleszinski společně s producenty hry a jednou asistentkou představili na pondělní tiskovce Microsoftu na E3. Ve videu z kooperativního módu pro čtyři hráče uvidíte všechno od probuzení na bojišti, až po nabírání Lambentů na ostří, schovávání za kamennými kvádry anebo zápasení s obrovitou chapadlovitou nestvůrou, jejíž menší mutace na zemi požírají lidské vojáky:

            

Gears of War 3 - nahrávka z E3 konference

Gears of War 3 vyjdou 8. dubna pro Xbox 360

Platformy: X360
Výrobce: Epic
Vydavatel: Microsoft
Popis hry: třetí díl završí ságu o Marcusi Fenixovi
Datum vydání: duben 2011
První díly hry Gears of War

První scany z Gears of War 3