V "Hot Wheels Battle Force 5" se jedná o tým závodníků, každý se svým ozbrojeným vozidlem. Tento tým má jedinečný úkol, až by se to dalo nazývat posláním, musí zachránit zemi před invazí, kterou chystá robotická armáda Sark. Se svými nepřáteli se střetnete v nejedné bitvě v podobě drsných závodů, kde pravidla ani neexistují a každý se bude snažit o to, aby vás zničil.

obrazek1

Během závodů budete mít možnost provádět, nebo být svědky při různých kaskadérských kouscích, za které obdržíte různé odměny. Ve hře je také spousta bonusů, které se dají různě zpřístupnit. Čeká na vás skvělá adrenalinem naplněná zábava, je jen na vás, abyste se stali novým drsným závodníkem z týmu Hot Wheels a poté se zhostil nelehkého úkolu - boje proti predátorům. Osud naší planety visí na vlásku a je jen na vás, jak to vše skončí.

Author: "Jozmy"

obrazek2

Všechna data a informace, jež jsou publikována na webových stránkách http://hry.kuma.cz, jsou chráněna podle autorského zákona č.121/2000 Sb, ve znění pozdějších předpisů a to v plném rozsahu jako zákonem chráněné autorské dílo (popř. jako autorské dílo souborné). Ochrana se vztahuje na všechna data a informace jak v grafické, tak textové, či jiné podobě. Zakázáno je také publikování dat a informaci v jakékoliv formě bez souhlasu autorů a provozovatelů webových stránek http://hry.kuma.cz