Jediná rána změní historii… Sniper Elite V2

Sniper Elite V2

Podle vojenské rozvědky se Hitler bude vracet svým soukromým vlakem z bavorského Berchtesgadenu do Berlína. Hráči se musí dostat k vlaku dřív, než vyjede ze stanice, a eliminovat Hitlera spěchajícího pěšky na nádraží. Máte jedinou šanci udělat to, po čem toužilo tolik lidí – zabít vůdce Třetí říše. Na tuto ultimátní misi budou hráči navíc vybaveni německou opakovací puškou Karabiner 98 Kurz a sovětskou poloautomatickou puškou SVT-40.

Hra je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu ostřelovače. Sniper Elite V2Ujímáme se role amerického agenta OSS Karla Fairburnea, který seskočí na padáku do Berlína, z posledních sil bráněného zbytkem německých vojáků, s úkolem zabránit tomu, aby se technologie nacististického programu raket V2 dostala do rukou Rudé armády obléhající město. Máte rozkaz pomáhat klíčovým vědcům ochotným přejít na stranu Američanů a eliminovat ty, kteří by chtěli pomoci Rusům.

Hlavní rysy:

  • Efektní technologie „zabijácké kamery“ umožňuje pozorovat, jak kulka vniká do nepřítelova těla. Můžete sledovat, jak se trhá srdce, plíce, vybuchují játra, tříští se kosti a zuby a vyhřezávají vnitřnosti.
  • Sniper Elite V2 je velice propracovanou odstřelovačskou simulací. Pokročilá balistika počítá mimo jiné například s gravitací, větrem, rychlostí, průrazností kulky či s pevností paže. To zaručuje, že tento titul je nejrealističtější střeleckou simulací, jaká se dosud na herním trhu objevila.
  • Často se budete muset rozhodnout, zda si vystřelíte na ideální cíl a nebezpečně se tím prozradíte, nebo budete-li ve svém poslání pokračovat obtížnějším způsobem.
  • Hra se často odehrává v přesných replikách lokalit tehdejšího Berlína a i vozy, zbraně (například Springfield M1903, Gewehr 43 či Mosin-Nagant 1891/30) a uniformy jsou vytvořeny tak, aby odpovídaly svým skutečným protějškům.
  • Je třeba sledovat sebemenší změny prostředí a zaujmout co nejlepší pozici, pečlivě si vyhlédnout oběť, vystřelit a pak zmizet dřív, než si vás někdo všimne.

    Sniper Elite V2 je pokračováním taktické akce Sniper Elite, ve které na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu ostřelovače.

    Sniper Elite V2 vychází 4.května 2012 pro PC, Xbox 360 a Playstation 3.