Vývojáři z Ninja Theory, kteří stojí za titulem Hellblade Senuas Sacriface, přišli s velice zajímavým nápadem, který se týká právě výše zněměné hry, která dnes vychází na Xbox One. A myslím, že je povinnost takovou zprávu oznámit.

Pokud se prodá 50 tisíc kusů xboxové verze Hellblade do 18.dubna, tedy za úvodní týden. Přispěje studio Ninja Theory neziskové organizaci Mental Health America, která se zabývá pomoci mentálně postiženým, částkou 25 tisíc dolarů, tedy v přepočtu půl milionem českých korun.

Studio má však pro tuto speciální akci ještě jeden bod a to v případě, že se prodá kusů na 100 tisíc za úvodní týden. To potom studio přihodí dalších 25 000 navrch, a tak si může organizace zabývající se pomocí mentálně postiženým, přijít na 50 000 dolarů, což není vůbec malá částka a v přepočtu na naše se jedná o nějaký ten milion.

Pokud i vy chcete pomoci a zároveň si zahrát výborný titul, který apeloval na Hru roku, tak stačí, když si hru zakoupíte zde, na oficiálním Xbox Storu. Naše recenze Xboxové verze bude již příští týden.