2K se včerejším dnem vytasili s tím, že pro jejich novinku v podobě Mafia III připravují pořádnou dávku dodatečného obsahu. Některý bude zdarma a na ten zbytek bude za potřebí season passu, který můžete získat například k Deluxe Edici této velmi očekávané hry.

Zdarma se můžete dostat k novým oblečením pro Lincolna, k balíčkům zbraní (pozor zde platí jen 30 dní po vydání, dále pak pouze přes season pass), další dávku vylepšení a přizpůsobení pro vaše vozidla a také nějaké to DLC, které vám do hry přidá ilegální závody napříč městem o pořádné balíky peněz.

Můžete se těšit také na tři velké datadisky, které nám mají pořádně rozšířit příběhovou část hry. První z nich ponese název FASTER! BABY, u dalšího se nám do hry podepíše sám čas s přídavkem SIGN OF THE TIMES a třetí rozšíření ponese název STONES UNTURNED.

V prvním rozšíření se dočkáme rychlých aut, adrenalinových honiček  a kaskadérských kousků. Vaším cílem bude zkorumpovaný šerif, který se rozhodl ztížit život bojovníkům za občanská práva na předměstí New Bordeaux. Kvůli tomuto cíly se dáte dohromady s Roxy Laveau.

Druhý datadisk má být, co se týče délky, rozsáhlejší a půjdete po stopě tajemnému kultu, který po městě a jeho okolí děsí obyvatele rituálními vraždami. Otec James vás pověří, tento tajemný kult vypátrat a ukončit jeho pohanskou činnost.

Finální datadisk by měl být ze všech tím nejpropracovanějším. Zde spojíte síly s agentem CIA Johnem Donovanem. Spolu s ním musíte urovnat konflikt, který vznikl ve válce zmítané Vietnamské džungli. Jestli bude tento datadisk zasazen do samotného Vietnamu nám tvůrci zatím neprozradili, ale jistě se podíváme do města na Jihu USA a utkáme se s novým nelítostným rivalem.

Všechny tyto informace byly poskytnuty na akci PAX West, kde jsme se také dozvěděli, že kromě rozšíření samotných, se v rámci nich dočkáme i nových vozidel, zbraní, obleků a závodů, které budou naplno čerpat z použitých témat.