Největší legenda popu vstupuje do videoherního hudebního světa ve hře Michael Jackson The Experience. Budete moci zpívat. Budete moci tančit. Ba co více, poprvé si ve hře budete moci zatančit a zazpívat najednou. Skutečně si vyzkoušíte, jaké to je být Michaelem Jacksonem.

Hráči mohou očekávat plné umělecké představení, což je vlastně nový krok ve směru hudebního herního žánru. Titul bude samozřejmě obsahovat Jacksonovy ikonické skladby a prostředí koncertů a především bude mít podporu pohybového ovládání, poznáte zcela nový rozměr hry. Jako většina hudebních titulů bude i tento podporován v budoucnu stažitelnými přídavky. 

               Michael Jackson The Experience

Když král popu Michael Jackson zemřel, tak to byla určitě pro každého fanouška veliká rána do srdce. Alespoň trochu uctít krále popu se rozhodli herní vývojáři ze studia Ubisoft, kteří již na konzoli Nintendo Wii vydali hru Michael Jackson: The Experience, ve které tančíte s pohybovými ovladači, zatím co vám Michael Jackson zpívá svoje hity. Této hry,  která zatím vyšla na DS, PSP a Wii se už prodalo 2 mil. kusů, což je velice pěkné číslo. Verze pro Kinect bude obsahovat co-op battle mod, který bude možno hrát až ve čtyřech hráčích. V Playstation 3 verzi bude možno ke hře využít mikrofon a playstation eye. Pro Playstation Move a Kinect byla hra oznámena na 12. duben.


Postavte se vedle tisíců fanoušků a hýbejte se do rytmu těch nejslavnějších písní historie popu.