Nejnovější verze Traktor Zetor 2 simulátoru v České republice píše se rok 2011, hra obsahuje mnoho nových funkcí a vylepšení.

Traktor Zetor 2

Traktor Zetor 2

 

 

 

 

 

 

 


- Chovejte dobytek – nyní můžete navíc chovat dobytek, krmit krávy, rozvážet hnůj a močůvku na pole. Prodejem produkce mléka do místní mlékárny si vyděláte peníze na provoz vaší farmy.
- Kooperujte s kamarády-traktoristy ! – další velkou novinkou je multiplayer mód, pomocí kterého můžete spravovat svoji farmu spolu s přáteli přes internet nebo lokální síť. V režimu kariéry se vžijete do role mladého zemědělcea zažijete zkušenosti každodenního života na venkově v kompletně upravené a volně přístupné farmě na světě.
- Ach synku, synku, oral-li jsi? – přes několik aktivit, jako je orání pole, setí a balení si vybudujete finanční zdroje, které vám umožní koupit lepší vybavení. Navštivte místní zemědělské podniky, kde si můžete koupit nové stroje a zařízení, nebo prodejte staré a nepotřebné. Vyberte si z mnoha modelů řady traktorů, kombajnů a dalších strojů, jako jsou pluhy, secí stroje, lisy.
- Pc hra Traktor 2 Zetor není multiplatformní a nebude vydánána pro herní konzole Microsoft XBOX 360 a Sony PlayStation 3 ani Nintendo Wii
- Doporučený věk pro orání polí, setí a sklízení traktorem Zetorem v pc hře Traktor 2 Zetor je 3 a více let

Traktor Zetor 2 simulator 2011

Traktor Zetor 2 je pořádná mašina!

Minimální požadavky:
Procesor AMD / Intel 2 GHz 
Paměť 512 MB RAM 
Pevný disk Min. 1 GB volného prostoru na pevném disku (HDD) 
Grafická karta Nvidia GeForce 6800 série / ATI Radeon x850), 
DirectX DirectX® 10 
Operační systém Windows XP Service Pack 3 / Windows Vista / Windows 7 
Zvuková karta zvuková karta kompatibilní s DirectX 10.0