Black is beautiful aneb černá je krásná, pod tímto sloganem vycházíe 20. listopadu limotovaná edice herní konzole Wii v černé barvě v balení s černým WiiMotem, Nunchukem, novým příslušenstvím Wii MotionPlus v černé barvě, černým ochraným pouzdrem WiiRemote Jacket a hrami Wii Sports a novinkou Wii Sports Resort.

Wii Sports Resort je sbírkou 12 sportovních disciplín, které se všechny odehrávají na tropickém Wuhu island. A nové příslušenství Wii MotionPlus přitom zajišťuje co nejpřesnější převod vašich pohybů do hry - téměř 1:1. Ne nadarmo se prodalo v Evropě už více jak 1 milion kopií spolu s Wii MotionPlus. Spolu s Wii Sports tak získáte 15 sportovních her plně využívajících vlastností vaši nové konzole naplno.

Veškeré příslušentví, které je v tomtu bundlu v černé barvě, bude od téhož dne v prodeji i samostatně. Kromě toho se do prodeje dostává nová verze Classic Controlleru - Classic Controller Pro, taktéž v černé barvě. Rozdíl odproti původní verzi spočívá v lepším tvaru, který pomáhá ovladač lépe uchopit.