Odhaleny minimální nároky PC verze Assassins Creed III

Třetí díl Assassins Creed zabere 17 GB místa na disku a nebude hratelný na strojích s operačním systémem Windows XP. V rámci minimálních systémových nároků to odhalilo vydavatelství Ubisoft.

Assassin Creed III stojí na zcela novém enginu, Ubisoft-AnvilNext přinášejícím naprostou revoluci v sérii díky vizuální kvalitě, modelování postav a umělé inteligenci. Assassin Creed III nabídne průkopnickou ohromující grafiku, přivádějící koloniální Ameriku k životu.

Assassins Creed 3Minimální požadavky Assassins Creed 3:

Podporované operační systémy: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Procesor: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700, nebo 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+, nebo lepší
Operační paměť: 2GB, doporučuje se 4 GB
Grafická karta: 512 MB s podporou DirectX 9 a shader modelem 4 či vyšším
Zvuková karta: Podporující DirectX 9, doporučuje se 5.1 surround zvuk
DVD-ROM: Přehrávání dvou vrstev
Místo na disku: 17 GB
Podporovaná zařízení: myši a klávesnice kompatibilní s Windows, ovladače (doporučuje se ovladač pro Xbox 360)
Síťová hra: Internet s rychlostí 256 kpbs či lepší
Grafické karty podporované v době vydání:
AMD Radeon HD řady 3870 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 či lepší
NVIDIA GeForce řady 8600 GT / 9 / 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 600 či lepší


Assassins Creed 3
vyzve hráče k prožití americké revoluce, tak jak nebyla doposud nikdy a nikde zaznamenána. Největší projekt v historii Ubisoftu rovněž představí nového hrdinu pro toto období.

Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý američan, napůl angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Assassin Creed III se odehrává v době Revoluční války v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou, nazvanou prostě „frontier“, do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou.