Stránka 2 z 2
Napsal: čtv 22 prosinec, 2011 21:24
od Matu
Hm, jasne... Cetl jsem v prispevku nahore:
"Po zaplaceni poplatku obdrzite novy registracni klic ktery ma platnost toho puvodniho + dva roky navíc. "
Neprecetl jsem si ale prispevek cely.
Takze se moc omlouvam za zmatky a tech 300% samozrejme beru zpet.
Jestli uznate za vhodne, klidne me prispevky smazte at nematu uzivatele.
Takze jeste jednou omluva a hezke svatky vsem:-)
Napsal: čtv 22 prosinec, 2011 21:50
od admin
V pohode
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: sob 23 únor, 2013 12:04
od Milda
Zdravím, jsem jeden z počátečních uživatelů

tohoto programu, ale po vypršení registrace jsem zhruba rok program nepoužíval a nyní bych se k němu chtěl vrátit. V této souvislosti mám dotaz, zda není možné uhradit licenci např. sms zprávou? Díky za odpověď.
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: sob 23 únor, 2013 17:35
od admin
Jde to jen prevodem na ucet nebo pres PayPal platebni kartou. Pri prodlouzeni pak dostanete klic na 15 mesicu.
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: úte 23 duben, 2013 20:10
od jis
V letech 2008, 2010 a 2012 jsem platil 200Kč.
A nyní je cena 220Kč?

- Region (18).png (9.08 KiB) Zobrazeno 45235 x
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: stř 24 duben, 2013 7:42
od admin
Tech 20 Kc jsou tam poplatky pro PayPal ktere si z te platby strhavaji. Pokud jste predtim platil pres PayPal tak tam byly.
Prevodem na ucet je to tech 200.
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: stř 24 duben, 2013 8:23
od jis
Tak v tom případě jsem evidentně vždy platil převodem na íºčet a poprvé jsem to chtěl zkusit přes PayPal. Dík za upozornění

Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: čtv 25 duben, 2013 9:36
od jis
Musím poděkovat za vždy promptní zaslání aktivačního klíče i při platbě převodem na íºčet

Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: čtv 17 březen, 2016 9:15
od kimamia
Platí stále to co máte napsaný na registrační stránce iTV že: Prodloužit platnost licence lze maximálně měsíc před skončením její platnosti ? Licence mi končí 9.5.2016. Tak až 9.4.2016 můžu podat žádost o prodloužení licence ?
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: sob 19 březen, 2016 9:14
od admin
Ne, jde to kdykoliv, novy klic bude mit platnost toho puvodniho plus rok a 3 mesice navic
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: stř 04 leden, 2017 10:04
od DAB71
Zdravím...chtěl jsem si prodloužit licenci,ale na stránkách nejde na nic kliknout,abych si licenci prodloužil.Nevíte kde může být chyba?Díky za odpověd...
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: úte 10 leden, 2017 14:55
od admin
Normálně kliknout na odeslat prodlouzeni a je to...
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: stř 11 leden, 2017 14:26
od DAB71
Ale to pole nestmavne,tak na to nejde kliknout.
Re: Prodloužení platnosti aktivačního klíče
Napsal: čtv 26 leden, 2017 13:45
od admin
Vyřízeno...