ITV na dvouch systémech

Co se jinam nevešlo ...
s.lukacs

ITV na dvouch systémech

Příspěvekod s.lukacs » stř 21 duben, 2010 8:09

Dobrý den,měl bych dotaz nešel by použí­vat ITV program na jední­m PC,ale na dvouch systémech,mám Vistu a chtěl bych použí­vat ještě XP.
Spozdravem Lukacs

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: ITV na dvouch systémech

Příspěvekod admin » stř 21 duben, 2010 9:19

s.lukacs píše:Dobrý den,měl bych dotaz nešel by použí­vat ITV program na jední­m PC,ale na dvouch systémech,mám Vistu a chtěl bych použí­vat ještě XP.
Spozdravem Lukacs


Odeslete prideleni noveho klice z druheho systemu, podivam se, jestli tam pujde klic pridelit aniz by se musel ten puvodni blokovat. Jinak rano jsem Vam odesilal novy klic na aktualni instalaci.

s.lukacs

Příspěvekod s.lukacs » stř 21 duben, 2010 17:50

Dobrý den,děkují­ za nový klí­č.Koupil jsem nový pevný disk tam mám vistu a na ten starý chci na instalovat XP a byl bych rád kdyby mi ITV fungoval na obouch systémech.Předem děkují­ s Pozdravem

s.lukacs

Příspěvekod s.lukacs » stř 21 duben, 2010 18:00

Dobrý den,tak jsem Vám odeslal registrací­ na druhý systém,kdyby to nešlo tak mi prosí­m nechte ten první­ systém předem děkují­

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » stř 21 duben, 2010 20:23

s.lukacs píše:Dobrý den,tak jsem Vám odeslal registrací­ na druhý systém,kdyby to nešlo tak mi prosí­m nechte ten první­ systém předem děkují­


Je to ok, druhy klic mate na mailu...

s.lukacs

Příspěvekod s.lukacs » stř 21 duben, 2010 21:43

Děkují­ moc už to funguje

breta

Příspěvekod breta » pát 11 červen, 2010 18:09

Dobrý den,měl bych dotaz nešel by použí­vat ITV program na jední­m PC,ale na dvouch systémech,mám sedmičky a chtěl bych použí­vat ještě XP.
Dí­ky za odpověď.
Valehrach

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » sob 12 červen, 2010 12:12

breta píše:Dobrý den,měl bych dotaz nešel by použí­vat ITV program na jední­m PC,ale na dvouch systémech,mám sedmičky a chtěl bych použí­vat ještě XP.
Dí­ky za odpověď.
Valehrach


Pokud se odesle Prideleni klice z druheho OS a puvodni klic pote zustane stale aktivni pak pujde iTV pouzivat na obou OS, pokud ne a puvodni klic bude zablokovan tak to bohuzel nepujde.


Zpět na „Všeobecné dotazy k programu iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů