Žádost - tlačítko Předchozí den

Co se jinam nevešlo ...
uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod uživatel » pon 19 květen, 2014 17:46

Funkce načtení­ předešlého dne je sice v menu, ale dostat se na ni je trochu zdlouhavé. Å lo by tedy přidat tlačí­tko do okna s programy? Nahoře je mí­sta dost. Nebo nechat ouško s minulým dnem.

S rozmachem nabí­dky providerů dí­vat se na pořady zpětně by se tahle funkce hodila.
Dí­ky.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod admin » čtv 22 květen, 2014 22:31

Myslite to tlacitko pridat v Prohlizeni programu v okne? To by nemel byt problem. Podivam se na to.

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod jis » pát 23 květen, 2014 4:54

Také bych to využil :)

Sent from SGNII using Tapatalk 4.5.2
Používám program iTV od roku 2008

uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod uživatel » pát 23 květen, 2014 9:44

mvysata píše:Myslite to tlacitko pridat v Prohlizeni programu v okne? To by nemel byt problem. Podivam se na to.


Ano, tam. Nebo jak jsem psal, mí­sto nového tlačí­tka pro uplynulý den nechat ouško toho poslední­ho. To by bylo možná jednodušší­. To je už na Vás.
Každopádně dí­ky.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod admin » sob 07 červen, 2014 22:51

Je to v nové verzi na poslední­ záložce

uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod uživatel » ned 08 červen, 2014 5:21

No chvilku jsem to hledal :D Čekal jsem to spí­š vlevo, ale dobrý. Dí­ky!

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod jis » čtv 12 červen, 2014 16:11

Také děkuji :)
uživatel píše:No chvilku jsem to hledal :D Čekal jsem to spí­š vlevo, ale dobrý. Dí­ky!
Sice jsem to nemusel hledat, protože jsem na toto řazení­ v iTV již zvyklý, ale intuitivní­ pro nové uživatele to není­.
Nestálo by za to, záložky se dny trochu poladit? Např. nevypisovat celé názvy dnů v týdnu, ale použí­t pouze jejich zkratky?
čt 12.6., pá 13.6., so 14.6., ...
Záložky pak budou užší­ a bude větší­ pravděpodobnost, že se vejdou na obrazovku všechny a nebude třeba zobrazovat posouvací­ tlačí­tka.
Spolu s uživatelem bych uví­tal, kdyby byly všechny dny řazeny chronologicky, včetně uplynulého.
Aktuální­ datum by mohlo být tučně zvýrazněno a uplynulé datum naopak znevýrazněno.

Obrázek
Používám program iTV od roku 2008

uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod uživatel » pát 13 červen, 2014 10:59

Sice se mi všechny záložky vlezou na monitor, takže tu poslední­ vidí­m bez nutnosti posouvání­, ale pro majitele menší­ch monitorů to moc pohodlné není­. Možnosti k íºpravám tu jsou, včetně Vámi navrhovaného z(ne)výraznění­ záložek, ale je to nová fičurka, tak snad se ještě poladí­.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod admin » čtv 10 červenec, 2014 13:28

Tak je to opravené plus jsem ještě udělal pár opatření­ u programů České televize aby se špatně nenačí­tala data pokud nejsou všechny programy této televize k dispozici.

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod jis » čtv 10 červenec, 2014 15:12

mvysata píše:Tak je to opravené plus jsem ještě udělal pár opatření­ u programů České televize aby se špatně nenačí­tala data pokud nejsou všechny programy této televize k dispozici.
Nádhera, dí­ky za implementaci mého návrhu :)
jis píše:Nestálo by za to, záložky se dny trochu poladit? Např. nevypisovat celé názvy dnů v týdnu, ale použí­t pouze jejich zkratky?
čt 12.6., pá 13.6., so 14.6., ...
Záložky pak budou užší­ a bude větší­ pravděpodobnost, že se vejdou na obrazovku všechny a nebude třeba zobrazovat posouvací­ tlačí­tka.
Spolu s uživatelem bych uví­tal, kdyby byly všechny dny řazeny chronologicky, včetně uplynulého.
Aktuální­ datum by mohlo být tučně zvýrazněno a uplynulé datum naopak znevýrazněno.
Mám jen jeden dotaz, možná připomí­nku, protože neví­m, zda je to feature, nebo chyba.
Přepí­nám dny pomocí­ klávesových zkratek:
Ctrl + levá_šipka = posun o den vlevo
Ctrl + pravá_šipka = posun o den vpravo
Při tomto ovládání­ se zcela ignoruje předchozí­ den a pohybuji se dopředu nebo zpětně kolem dokola pouze v rozsahu ode dneška do nejvzdálenější­ budoucnosti. Na předchozí­ den se však mohu dostat pouze myší­.

BTW: Možnost ovládat iTV prakticky kompletně z klávesnice je naprosto k nezaplacení­ a i proto na tento program nedám dopustit :)
Používám program iTV od roku 2008

uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod uživatel » čtv 10 červenec, 2014 16:06

mvysata píše:Tak je to opravené plus jsem ještě udělal pár opatření­ u programů České televize aby se špatně nenačí­tala data pokud nejsou všechny programy této televize k dispozici.


Jo, jednoduché, íºčelné. Dobrá práce.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod admin » čtv 10 červenec, 2014 17:42

To je možný, že ty šipky nejdou, na ty jsem íºplně zapomněl, kouknu na to a opraví­m to.

Já z iTV hlavně použí­vám okno s běží­cí­mi pořady na ploše a samozřejmě připomí­nání­ přes šablony, jinak už ani program neprochází­m, když mi to přes automaticky označí­ co mně zají­má a když se na to dí­vat nechci tak prostě to upozornění­ zavřu.

Takže ani nepotřebuji mí­t program v mobilu, maximálně seznam v kalendáři, jen by mně to připomí­nání­ otravovalo.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod admin » pát 11 červenec, 2014 10:19

Tak je to opravené, a přitom jsem i opravil přesun v záložkách přes klávesy pokud je zobrazení­ po stanicí­ch.

jis
Příspěvky: 485
Registrován: ned 13 duben, 2008 0:33

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod jis » pát 11 červenec, 2014 11:43

Dí­ky moc
Používám program iTV od roku 2008

uživatel
Příspěvky: 81
Registrován: sob 19 duben, 2008 10:06

Re: Žádost - tlačí­tko Předchozí­ den

Příspěvekod uživatel » ned 10 srpen, 2014 6:58

Přišel jsem na malý bug. Kliknu na předchozí­ den - zobrazí­ se, kliknu na Právě běží­ - zobrazí­ se, ale aktivní­ zůstane záložka předchozí­ho dne.


Zpět na „Všeobecné dotazy k programu iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů