Program se spustí bez okna ?

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Olda
Příspěvky: 31
Registrován: ned 13 leden, 2008 13:17

Program se spustí­ bez okna ?

Příspěvekod Olda » pon 30 březen, 2015 21:29

Nainstaloval jsem si na PC windows 8. Nainstaloval program a vyžádal jsem si obnovený kód k programu. Do té chví­le vše v pořádku. Po té jsem využil "staré" rady, kterou jsem zde obdržel a z PC kde mám také tento program na windows 7 jsem si okopí­roval a přenesl soubor s nastavení­m. Po té se počaly stahovat data, ale neotevřelo se mi na ploše okno s mými vybranými kanály a běží­cí­mi programy. Jinak všechny další­ okna vyvolané kliknutí­m na ikonu programu fungují­ mimo to hl. okno s běží­cí­mi programy ?! Prosí­m o radu jak to opravit.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Program se spustí­ bez okna ?

Příspěvekod admin » pon 30 březen, 2015 23:23

A mate v poradku cas v PC?

Olda
Příspěvky: 31
Registrován: ned 13 leden, 2008 13:17

Re: Program se spustí­ bez okna ?

Příspěvekod Olda » úte 31 březen, 2015 11:25

Ano "automatická aktualizace". Co se týká přenesení­ souboru s nastavení­m mezi PC proběhlo během pár minut a provedl jsem to nyní­ ještě jednou, ale nic se nezměnilo. Zkusil bych program odinstalovat a opětovně provést instalaci, ale neví­m zda bych nemusel opětovně žádat o přidělení­ kódu ?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Program se spustí­ bez okna ?

Příspěvekod admin » úte 31 březen, 2015 21:59

Nemusel, bude platit ten puvodni klic

Olda
Příspěvky: 31
Registrován: ned 13 leden, 2008 13:17

Re: Program se spustí­ bez okna ?

Příspěvekod Olda » úte 31 březen, 2015 23:30

Odinstaloval, nainstaloval a raději už nastavil ručně. Teď již funguje. Dí­ky za pomoc. :D


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů