Stránka 2 z 3
Re: Pády iTV
Napsal: úte 22 prosinec, 2015 10:22
od admin
Jedine co ma jiny zdroj dat, je Barrandov Plus, prehodim ho jinam jestli to pomuze...
Re: Pády iTV
Napsal: čtv 31 prosinec, 2015 14:30
od 12Timur
Vše v pořádku, nepadá
Re: Pády iTV
Napsal: sob 10 prosinec, 2016 11:54
od Petrstik
Dnes mi začal z ničeho nic padat iTV, jak jsem zde viděl tak jsem zkusil odmazat itv soubory. Padá při načítání rádia Proglas
Re: Pády iTV
Napsal: ned 11 prosinec, 2016 17:39
od admin
Tak by to melo byt dobry, staci restartovat a aktualizovat iTV.
Re: Pády iTV
Napsal: úte 20 prosinec, 2016 10:50
od jis
Také mi program iTV po poslední aktualizaci začal padat okamžitě po spuštění a to na dvou různých počítačích. Vymazal jsem všechny soubory *.itv, čímž jsem přišel o historii, program si po spuštění znovu vše načetl, ale nakonec zase spadl.
Když ho teď znovu spustím, tak běží.
Když ho znovu spustím a přitom podržím klávesu ctrl, tak běží.
Mám v něm 12 stanic a pro všechny se program zobrazuje.
Čím to mohlo být?
Re: Pády iTV
Napsal: stř 21 prosinec, 2016 8:15
od admin
Priste staci mazat jen iTV soubory s aktualnim datumem a novejsim, ty starsi na to nemaji vliv a muzou tam zustat. Stejne jako kdyz se podrzi klavesa CTRL.
Pokud tam mate jen 12 stanic tak mi napiste jake a ja to zkusim u sebe.
Re: Pády iTV
Napsal: stř 21 prosinec, 2016 10:53
od admin
Tak jsem to našel, dělalo to při načítání stanice FilmBox na 2.1.2017, stačí iTV aktualizovat a už to půjde. Navíc jsem tam přidělal ukládání log soubory s výpisem které stanice se zrovna načítají, podle čeho se dá pak určit při načítání které stanice a jakého data se to zaseklo.
Re: Pády iTV
Napsal: stř 21 prosinec, 2016 14:33
od jis
admin píše:Tak jsem to našel, dělalo to při načítání stanice FilmBox na 2.1.2017, stačí iTV aktualizovat a už to půjde
Přesně, to byla moje 12. stanice. Omlouvám se, že jsem nereagoval, jsem v práci, odpověděl bych až večer.
admin píše:Navíc jsem tam přidělal ukládání log soubory s výpisem které stanice se zrovna načítají, podle čeho se dá pak určit při načítání které stanice a jakého data se to zaseklo.
Perfektní, díky moc za opravu.
Re: Pády iTV
Napsal: stř 25 leden, 2017 12:35
od Petrstik
Dobrý den, dnes mě program z ničeho nic padá ihned po spuštění (win 10) - nepomáhá ani spuštění kompatibility. ani jako správce.
Re: Pády iTV
Napsal: čtv 26 leden, 2017 8:46
od admin
Poslete mi na mail soubor itv.log z adresare s iTV, vim o Proglasu ktery zpusobuje padani pri nacitani, jestli ale nepada jeste neco.
Nebo kouknete na ten itv.log ktera stanice je tam uvedena jako posledni
Re: Pády iTV
Napsal: čtv 26 leden, 2017 13:45
od admin
Tak je to opravené...
Re: Pády iTV
Napsal: pon 12 únor, 2018 16:05
od Drbo
Po poslední aktualizaci Win 10 mi začal padat iTV. Spustí se se startem Win tak, jak je nastaveno, ale okamžitě spadne... Pokud naskočí nějaká aktivní upozornění, nejde s nimi nic dělat, za chvíli zmizí ikona z lišty a tím to končí.

Re: Pády iTV
Napsal: pon 12 únor, 2018 17:29
od admin
Zkuste pri startu iTV podrzet klavesu CTRL, zrejme se spatne nahrala data a ted to pada. Pokud by to nepomohlo tak se kouknete do souboru itv.log na jmeno posledni nacitane stanice, jestli to nepada na ni.
Re: Pády iTV
Napsal: pon 12 únor, 2018 18:03
od Drbo
admin píše:Zkuste pri startu iTV podrzet klavesu CTRL, zrejme se spatne nahrala data a ted to pada. Pokud by to nepomohlo tak se kouknete do souboru itv.log na jmeno posledni nacitane stanice, jestli to nepada na ni.
Zkusil jsem - bylo to trochu lepší v tom, že se viditelně delší dobu načítaly programy, dokonce jsem mohl i otevřít okno programu a tak, ale cca po třech minutách to spadlo stejně. Druhý pokus identický. Nevím, v jakém pořadí se nahrávají programy, ale podle logu se mi zdá, že se nahrálo všechno, respektive pokud způsobila pád nějaká stanice, tak poslední, co mám v seznamu a to je ČR 1 - Radiožurnál.
Re: Pády iTV
Napsal: pon 12 únor, 2018 18:32
od admin
Bylo to tim Radiozurnalem. Zkuste program restartovat...