iTV nejde nastavit

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Error
Příspěvky: 10
Registrován: pon 22 březen, 2010 19:24

iTV nejde nastavit

Příspěvekod Error » stř 28 březen, 2018 13:44

iTV stále nejde nastavit. Na čerstvé instalaci win10 jsem nainstaloval iTV a některé volby nastavit jdou: např.: výběr stanic, vyledávání a nastavení upozornění a některé další.
Většina jde zaškrtnout, ale nijak neovlivní program a u některých (po spuštění aktualizovat ...) zatržítko zmizí hned po potvrzení.
Defender jsem vyřadil, NOD32 pozastavil. Program jsem několikrát zkusil přeinstalovat, před instalací smazat celou složku iTV, zkusil jsem i spustit iTV z jiného disku (jen jsem zkopíroval *.exe soubor) a program se chová stále stejně. Zobrazuje se bez popisů a obrázků, zobrazují se i skončené pořady.
Psal jsem vám to i minule když nešlo forum a jen doufám, že mi zase znovu neodpovíte abych před instalací smazal celou složku. Raději znova připomenu, že to opravdu nepomůže.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: iTV nejde nastavit

Příspěvekod admin » stř 28 březen, 2018 17:17

To po spusteni aktualizovat se nastavuje tak ze se v pravo vybere stanice a pak se pro tu konkretni zaskrtne po spusteni aktualizovat, neni to tedy pro vsechny stanice najednou.

Na Windows 10 je program vyzkouseny a normalne funguje, proc zrovna u Vas nejde netusim. Ale ted mne napadlo, nainstalujte si teamviewer, spustte ho a napiste mi pristupove udaje a ja to zkusim na dalku

Error
Příspěvky: 10
Registrován: pon 22 březen, 2010 19:24

Re: iTV nejde nastavit

Příspěvekod Error » ned 01 duben, 2018 14:07

Ještě jednou děkuji za pomoc s nastavením :wink:


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů