Ztráta programů

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Bohuslav Poljak

Ztráta programů

Příspěvekod Bohuslav Poljak » sob 14 březen, 2009 19:01

Dobrý den, prosí­m o vysvětlení­ následují­cí­ho problému: Při pokuse o vyvolání­ programů některých českých televizní­ch stanic se mi u všech položek objevil nápis "PORUÅ ENí PRíV". Kokrétně se jedná o televizní­ stanice ČT1, ČT2, Nova, Prima, Eurosport, Nova Sport a í“čko. Je to trvalé nebo to budete nějak řešit. (Vaši službu mám na dva roky zaplacenou, ale své jméno jsem v seznamu nenašel). Děkuji předem za odpověď. B.Poljak

mace
Příspěvky: 57
Registrován: ned 20 leden, 2008 16:55

Re: Ztráta programů

Příspěvekod mace » sob 14 březen, 2009 19:36

Bohuslav Poljak píše:Dobrý den, prosí­m o vysvětlení­ následují­cí­ho problému: Při pokuse o vyvolání­ programů některých českých televizní­ch stanic se mi u všech položek objevil nápis "PORUÅ ENí PRíV". Kokrétně se jedná o televizní­ stanice ČT1, ČT2, Nova, Prima, Eurosport, Nova Sport a í“čko. Je to trvalé nebo to budete nějak řešit. (Vaši službu mám na dva roky zaplacenou, ale své jméno jsem v seznamu nenašel). Děkuji předem za odpověď. B.Poljak


Jen mám otázku..mimo váš dotaz...jaký seznam myslí­te?Ten tady u fóra?Pokud ano,tak je to seznam registrovaných uživatelů na tomto fóru,ne ITV.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Ztráta programů

Příspěvekod admin » ned 15 březen, 2009 9:49

Bohuslav Poljak píše:Dobrý den, prosí­m o vysvětlení­ následují­cí­ho problému: Při pokuse o vyvolání­ programů některých českých televizní­ch stanic se mi u všech položek objevil nápis "PORUÅ ENí PRíV". Kokrétně se jedná o televizní­ stanice ČT1, ČT2, Nova, Prima, Eurosport, Nova Sport a í“čko. Je to trvalé nebo to budete nějak řešit. (Vaši službu mám na dva roky zaplacenou, ale své jméno jsem v seznamu nenašel). Děkuji předem za odpověď. B.Poljak


Jen pouzivate starsi verzi programu iTV, posledni je 1.5.488 a v ni pak staci dat Aktualizovat vsechny dny aby se dohrala spravna data


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host