Další informace o pořadu

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
s.lukacs

Další­ informace o pořadu

Příspěvekod s.lukacs » ned 05 duben, 2009 9:19

Dobrý den,mně se strašně dlouho načí­tají­ informace o pořadu na Nově a Primě neví­te čí­m to může být děkují­ za odpověd

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Další­ informace o pořadu

Příspěvekod admin » ned 05 duben, 2009 12:20

s.lukacs píše:Dobrý den,mně se strašně dlouho načí­tají­ informace o pořadu na Nově a Primě neví­te čí­m to může být děkují­ za odpověd


Zatizene servery ...

Vik

Příspěvekod Vik » ned 05 duben, 2009 18:46

Uf... resim stejny problem, tak jsem rad, ze vim, cim to je...
Prusvih ale je, ze v takove situaci cely program dokonale zatuhne a neda se delat vubec nic. Slo by tento stav nejak osetrit? Dik :)

s.lukacs

Příspěvekod s.lukacs » ned 05 duben, 2009 20:44

Já už jsem to zjistil stačí­ za fajfknout nenačí­tat obrázky a nezobrazovat snapshot a už to jede správně

Vik

Příspěvekod Vik » pon 06 duben, 2009 18:17

Tak jsem to prozatim vyresil pouze zakazem nacitani "snapshotu", i s povolenym nacitanim obrazku to zatim jede dobre...

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » pon 06 duben, 2009 18:36

Vik píše:Tak jsem to prozatim vyresil pouze zakazem nacitani "snapshotu", i s povolenym nacitanim obrazku to zatim jede dobre...


Ten server ze ktereho se nahledy na vysilani nekterych stanic stahuji ma asi naky problemy, odpoledne to slo, ted uz to zase nejde.

Vik

Příspěvekod Vik » pon 06 duben, 2009 23:31

mvysata píše:
Vik píše:Tak jsem to prozatim vyresil pouze zakazem nacitani "snapshotu", i s povolenym nacitanim obrazku to zatim jede dobre...


Ten server ze ktereho se nahledy na vysilani nekterych stanic stahuji ma asi naky problemy, odpoledne to slo, ted uz to zase nejde.


Jo jo - je to konstantni problem uz nekolik dni a tyka se to i jinych stanic nez Nova a Prima...


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host