Nefunkční ITV-

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Caesar

Nefunkční­ ITV-

Příspěvekod Caesar » stř 08 duben, 2009 19:58

Již třetí­ den mi neběží­ ITV- Avast jej identifikoval jako vir a stále mi blokuje itv.exe a nedá se spustit - prosí­m o radu. Děkuji

Omlouvám se patří­ to do threadu Avast, který jsem přehlédl, zprovoznil jsem to přehrání­m nově staženého itv. exe a nyní­ to spustí­m, ale Avast stále křičí­ !! Poslal jsem jim zprávu, že se jedná o falešný poplach. Ale asi by to chtělo aby jim zaslal zprávu autor.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Nefunkční­ ITV-

Příspěvekod admin » stř 08 duben, 2009 21:12

Caesar píše:Již třetí­ den mi neběží­ ITV- Avast jej identifikoval jako vir a stále mi blokuje itv.exe a nedá se spustit - prosí­m o radu. Děkuji

Omlouvám se patří­ to do threadu Avast, který jsem přehlédl, zprovoznil jsem to přehrání­m nově staženého itv. exe a nyní­ to spustí­m, ale Avast stále křičí­ !! Poslal jsem jim zprávu, že se jedná o falešný poplach. Ale asi by to chtělo aby jim zaslal zprávu autor.


Ty zpravy ze se jedna o falesny poplach se odesilaji primo z Avastu, ja Avast nemam takze ji poslat nemohu.

nikola115

Re: Nefunkční­ ITV-

Příspěvekod nikola115 » ned 12 duben, 2009 20:16

mvysata píše:
Caesar píše:Již třetí­ den mi neběží­ ITV- Avast jej identifikoval jako vir a stále mi blokuje itv.exe a nedá se spustit - prosí­m o radu. Děkuji

Omlouvám se patří­ to do threadu Avast, který jsem přehlédl, zprovoznil jsem to přehrání­m nově staženého itv. exe a nyní­ to spustí­m, ale Avast stále křičí­ !! Poslal jsem jim zprávu, že se jedná o falešný poplach. Ale asi by to chtělo aby jim zaslal zprávu autor.


Ty zpravy ze se jedna o falesny poplach se odesilaji primo z Avastu, ja Avast nemam takze ji poslat nemohu.


Přeloženo do češtěny: starej se blbečku :-) No já zase padám, než dojde k "pročistění­ fóra".

http://tv.sms.cz/

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Nefunkční­ ITV-

Příspěvekod admin » úte 14 duben, 2009 11:54

nikola115 píše:
mvysata píše:
Caesar píše:Již třetí­ den mi neběží­ ITV- Avast jej identifikoval jako vir a stále mi blokuje itv.exe a nedá se spustit - prosí­m o radu. Děkuji

Omlouvám se patří­ to do threadu Avast, který jsem přehlédl, zprovoznil jsem to přehrání­m nově staženého itv. exe a nyní­ to spustí­m, ale Avast stále křičí­ !! Poslal jsem jim zprávu, že se jedná o falešný poplach. Ale asi by to chtělo aby jim zaslal zprávu autor.


Ty zpravy ze se jedna o falesny poplach se odesilaji primo z Avastu, ja Avast nemam takze ji poslat nemohu.


Přeloženo do češtěny: starej se blbečku :-) No já zase padám, než dojde k "pročistění­ fóra".

http://tv.sms.cz/


No az ted jsem si vsimnul ze vysokoskolacka nikola115 ktera ve volnem case pracuje pro programatorska esa z sms.cz tady ma tech prispevku vic, no to je husty...

Vik

Příspěvekod Vik » úte 14 duben, 2009 15:22

Nojo vlí­tla sem koncem týdne - a já se divil že je najednou tolik aktualizovaných témat...:) Ale co, když to člověk vezme jako srandu a velikonoční­ zpestření­, docela mě ujetá "programátorka Nikola" pobavila :P :P :P


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů