mazani poradu k upozorneni

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
drobecek

mazani poradu k upozorneni

Příspěvekod drobecek » pát 18 září, 2009 7:28

Dobry den, jak smazu, nejlepe naraz, porady ktere jsou oznaceny k upozorneni ???

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: mazani poradu k upozorneni

Příspěvekod admin » pát 18 září, 2009 7:57

drobecek píše:Dobry den, jak smazu, nejlepe naraz, porady ktere jsou oznaceny k upozorneni ???


Ve Vyhledavani poradu se vybere Zobrazit pouze porady k upozorneni, pak se vsechny oznaci jednim tahem mysi a zmackne se prave tlacitko.

Ty ktere se oznacuji automaticky pres sablony je nutne smazat postupne pres vybrani a pak Smazat z upozorneni

drobecek

Příspěvekod drobecek » sob 19 září, 2009 8:10

Ve Vyhledavani poradu se vybere Zobrazit pouze porady k upozorneni, pak se vsechny oznaci jednim tahem mysi a zmackne se prave tlacitko.

Ty ktere se oznacuji automaticky pres sablony je nutne smazat postupne pres vybrani a pak Smazat z upozorneni


I kdyz jsem to udelal podle Vaseho navodu, nejde to pravym tlacitkem smazat pouze tam pri zmacknuti naskoci vykricniky a zase zmizi, ale porady k upozorneni tam zustanou.

Omluvam se, uz jsem na to prisel. Jsem PC laik.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » sob 19 září, 2009 10:08

drobecek píše:
Ve Vyhledavani poradu se vybere Zobrazit pouze porady k upozorneni, pak se vsechny oznaci jednim tahem mysi a zmackne se prave tlacitko.

Ty ktere se oznacuji automaticky pres sablony je nutne smazat postupne pres vybrani a pak Smazat z upozorneni


I kdyz jsem to udelal podle Vaseho navodu, nejde to pravym tlacitkem smazat pouze tam pri zmacknuti naskoci vykricniky a zase zmizi, ale porady k upozorneni tam zustanou.

Omluvam se, uz jsem na to prisel. Jsem PC laik.


Pokud jsou cervene bez vykricniku tak jsou oznaceny pres sablonu k automatickemu upozornovani ...


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů