mrznutie

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
niimand

mrznutie

Příspěvekod niimand » stř 23 září, 2009 9:48

..po aktualizacii softu program aktualizuje tel.program ale vzdy zamrzne pri hlaske "stahuji data z www.kuma.cz" a tym padom je dalej nepouzitelny (stale fialovy - aktualizuje sa, aj ked nic nerobi)..
viete pomoct?
d.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: mrznutie

Příspěvekod admin » stř 23 září, 2009 10:02

niimand píše:..po aktualizacii softu program aktualizuje tel.program ale vzdy zamrzne pri hlaske "stahuji data z www.kuma.cz" a tym padom je dalej nepouzitelny (stale fialovy - aktualizuje sa, aj ked nic nerobi)..
viete pomoct?
d.


Jestli mu treba pristup na web kuma.cz neblokuje nejaky firewall, pricinu bych hledal tam.

mace
Příspěvky: 57
Registrován: ned 20 leden, 2008 16:55

Příspěvekod mace » čtv 28 duben, 2011 5:12

zdraví­m mám stejný problém

po aktualizaci zůstal program zamrzlý,zůstane i v procesech a nejde vypnout,ikona nereaguje.Povolený firewall má takže tam být problém nemůže. OS mám WIn7- kdybych tušil co problémů s tí­m budu mí­t tak sem si nechal XP:-(

Dá se to nějak odblokovat aniž bych musel provést reinstal ITV a tudí­ž zase Vás otravovat o klí­č?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » čtv 28 duben, 2011 6:11

Zkuste smazat soubory s priponou itv kam se ukladaji data jednotlivych dnu, mozna je problem tam. Ted mne jeste napadlo ze nektere firewally po zmene exe souboru zakazou programu pristup, jestli neni problem tam.

Jinak pri preinstalaci programu iTV na stejny oddil disku stale plati puvodni aktivacni klic.

mace
Příspěvky: 57
Registrován: ned 20 leden, 2008 16:55

Příspěvekod mace » čtv 28 duben, 2011 14:54

tak se to nějak zasukovalo že sem nakonec udělal odinstalaci a znovu to nahodil. :wink:

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » čtv 28 duben, 2011 18:09

Tak hlavne ze uz to funguje...

doggydog

Příspěvekod doggydog » ned 01 květen, 2011 19:37

mne vadi ze aktualizace programu trva hrozne dlouho... cekat 20minut nez je program pouzitelny, to je moc. nechapu ze nema v zasobe program na dny dopredu a nemuzu program pouzivat, nez "stahne" nake dny dopredu.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » ned 01 květen, 2011 19:42

iTV stahuje pouze chybejici data stanic, pokud si uzivatel v nastaveni programu nevybere ze se pro urcitou stanici program aktualizuje pri kazdem spusteni.

Pokud tedy iTV pravidelne spoustite, potrebna data dotahne pouze jednou, pokud nejsou k dispozici, zkusi to pri dalsim spusteni znovu.

Rychlost stahovani dat zavisi na jednotlivych serverech a na rychlosti pripojeni k internetu. Navic se data pro dalsi dny stahuji na pozadi, program lze pri tom normalne vyuzivat.


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů