Registrace programu

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
semmira

Registrace programu

Příspěvekod semmira » pát 18 prosinec, 2009 18:27

Zdraví­m. Chtěl bych se zeptat co dělám špatně že mi nejde provést registrace probramu. Zadám jméno a emailovou adresu, kliknu na "Pokračovat na registrační­ stránku" a tí­m vše skončí­. Dál se nic neděje. Děkuji za informaci.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Registrace programu

Příspěvekod admin » pát 18 prosinec, 2009 19:35

semmira píše:Zdraví­m. Chtěl bych se zeptat co dělám špatně že mi nejde provést registrace probramu. Zadám jméno a emailovou adresu, kliknu na "Pokračovat na registrační­ stránku" a tí­m vše skončí­. Dál se nic neděje. Děkuji za informaci.


Zrejme mate spatne nastaveny vychozi prohlizec internetu, zkontrolujte si zda mate jako vychozi prohlizec nastaveny treba Internet Explorer, v menu IE Nastroje, moznosti internetu, zalozka programy a pak vychozi webovy prohlizec nastavit Internet Explorer

semmira

Je to v pořádku

Příspěvekod semmira » pát 18 prosinec, 2009 19:39

Omlouvám se ale již je to v pořádku, restartoval jsem PC. Měl bych však dotaz jaký je kontakt na platbu prostřednictví­m PaySec. Dí­ky

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Je to v pořádku

Příspěvekod admin » pát 18 prosinec, 2009 19:51

semmira píše:Omlouvám se ale již je to v pořádku, restartoval jsem PC. Měl bych však dotaz jaký je kontakt na platbu prostřednictví­m PaySec. Dí­ky


Platit lze bohuzel pouze pres PayPal (bud pres vlastni PayPal ucet nebo kreditni kartou), pres PaySec bohuzel ne.

semmira

Aha

Příspěvekod semmira » pát 18 prosinec, 2009 19:59

Jaj to jsem si to pomýlil. Asi bude nejlepší­ převodem. Nebo jde zaplatit běžnou kartou Visa od mBank?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Aha

Příspěvekod admin » pát 18 prosinec, 2009 20:04

semmira píše:Jaj to jsem si to pomýlil. Asi bude nejlepší­ převodem. Nebo jde zaplatit běžnou kartou Visa od mBank?


Jestli mate povolene internetove platby tak ano. Na registracni strance zvolite PayPal a pak se doplni udaje o karte a je to.

semmira

Ok

Příspěvekod semmira » pát 18 prosinec, 2009 20:06

Dobře

semmira

Asi OK

Příspěvekod semmira » pát 18 prosinec, 2009 20:16

Neumí­m sice anglicky ale řekl bych že to proběhlo v pořádku.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Asi OK

Příspěvekod admin » pát 18 prosinec, 2009 20:22

semmira píše:Neumí­m sice anglicky ale řekl bych že to proběhlo v pořádku.


Jojo, klic mate na mailu...

semmira

Dí­ky

Příspěvekod semmira » pát 18 prosinec, 2009 20:24

Dí­ky za spolupráci

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Dí­ky

Příspěvekod admin » pát 18 prosinec, 2009 20:25

semmira píše:Dí­ky za spolupráci


Jasne, neni zac. Taky diky.

ventil

Příspěvekod ventil » pon 01 únor, 2010 22:33

Zdraví­m,

mám obdobný problém jako semmira. Na základě naší­ mailové korespondence jsem se rozhodl testnout iTV pod Wine. Vypadá to, že by to mohlo běžet. Nefunguje sice korektně zobrazení­ oken (ty vyskakovací­ s infem o pořadu, některé položky v submenu apod.), ale jinak v pohodě.

Určitě si s tí­m ještě pohraji a dám vědět. Bohužel tlačí­tko "Pokračovat na registrační­ stránku" nereaguje. Ne, IE v systému nemám nastaven jako default browser :-) Ale mám nastaven Firefox, bohužel se otevření­ nového okna/tabu browseru neprovede. Mohu zaslat "Registrační­ klí­č" pro přidělení­ variabilní­ho symbolu (a následného licenční­ho klí­če) napří­klad mailem ?

Dí­ky...

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 02 únor, 2010 7:47

ventil píše:Zdraví­m,

mám obdobný problém jako semmira. Na základě naší­ mailové korespondence jsem se rozhodl testnout iTV pod Wine. Vypadá to, že by to mohlo běžet. Nefunguje sice korektně zobrazení­ oken (ty vyskakovací­ s infem o pořadu, některé položky v submenu apod.), ale jinak v pohodě.

Určitě si s tí­m ještě pohraji a dám vědět. Bohužel tlačí­tko "Pokračovat na registrační­ stránku" nereaguje. Ne, IE v systému nemám nastaven jako default browser :-) Ale mám nastaven Firefox, bohužel se otevření­ nového okna/tabu browseru neprovede. Mohu zaslat "Registrační­ klí­č" pro přidělení­ variabilní­ho symbolu (a následného licenční­ho klí­če) napří­klad mailem ?

Dí­ky...


Na Linux bohuzel klic pridelit nejde, chybi nektere udaje pro jeho vytvoreni takze by klic nefungoval spravne. Takze tam muzete mit jedine free verzi.

ventil

Příspěvekod ventil » úte 02 únor, 2010 8:24

To je špatná zpráva.

To nemáte jinou možnost jak vygenerovat licenční­ klí­č offline, na základě dodaného registrační­ho klí­če? Nemám tušení­ jakými kouzly ten licenční­ klí­č generujete, ale když je teda licencován na HW, šlo by pro jeho vytvoření­ použí­t Windows a pak jej pouze prouží­vat pod Linuxem nebo se nejedná jen o vytvoření­, ale i o kontrolu - program neumí­ ověřit správnost řetězce bez prostředí­ Win ?

Dí­ky za odpověď

admin
Site Admin
Příspěvky: 1665
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 02 únor, 2010 10:16

ventil píše:To je špatná zpráva.

To nemáte jinou možnost jak vygenerovat licenční­ klí­č offline, na základě dodaného registrační­ho klí­če? Nemám tušení­ jakými kouzly ten licenční­ klí­č generujete, ale když je teda licencován na HW, šlo by pro jeho vytvoření­ použí­t Windows a pak jej pouze prouží­vat pod Linuxem nebo se nejedná jen o vytvoření­, ale i o kontrolu - program neumí­ ověřit správnost řetězce bez prostředí­ Win ?

Dí­ky za odpověď


No je to trochu slozitejsi, kazdopadne program je urcen pouze pro Windows.


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti