okno Vyhledávání a označování pořadů k upozornění

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » ned 06 únor, 2011 15:33

Jednoduse. Pokud je to oznaceno pres sablonu v dialogu Vyhledavani a oznacovani poradu, staci tuto sablonu vybrat a kliknout na tlacitko Smazat z upozorneni, pokud rucne pres prave tlacitko mysi tak stejne tak se upozorneni zrusi.

Jarys

Děkuji.

Příspěvekod Jarys » sob 12 únor, 2011 14:40

mvysata píše:Jednoduse. Pokud je to oznaceno pres sablonu v dialogu Vyhledavani a oznacovani poradu, staci tuto sablonu vybrat a kliknout na tlacitko Smazat z upozorneni, pokud rucne pres prave tlacitko mysi tak stejne tak se upozorneni zrusi.

Vše v pořádku. Děkuji. J.Tí­nek :P

PetrT30

Příspěvekod PetrT30 » stř 27 červenec, 2011 10:22

Dalo by se udělat aby program, na který mám dáno upozornění­ aby upozorňoval např. každou půlhodinu, že večer od 22:00 ten program začí­ná?
Takto mě to upozorňuje jen před začátkem vysí­lání­ a pokud mám zaplé PC jen odpoledne na program jednoduše zapomenu.
Děkuji za odpověď.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » stř 27 červenec, 2011 22:43

No, v nastaveni je polozka Po spusteni zobrazit porady k upozorneni, tam uvidite ktere porady mate nastavene a v kolik zacinaji, jinak pak jedine udelat to, ze by se v urcitem intervalu vyvolalo menu s porady k upozorneni a po kliknuti mimo menu by se zase zavrelo.

A taky vlastne v okne s prave bezicimi porady na plose se zobrazuje nejblizsi porad k upozorneni

PetrT30

Příspěvekod PetrT30 » stř 27 červenec, 2011 23:00

Dí­ky.
Nastavil jsem si upozorňování­ 360 minut předem a zdá se že to na mojí­ paměť bude fungovat :D

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » čtv 28 červenec, 2011 8:51

Takze Vas to upozorni 6 hodin predem a pak date znovu upozornit pri zacatku poradu?

PetrT30

Příspěvekod PetrT30 » čtv 28 červenec, 2011 9:43

Ano.
Ještě jsem zaškrtl položku "Po spuštění­ zobrazit pořady k upozornění­".


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů