Program AXN Sci-fi

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » sob 08 květen, 2010 22:02

Kessn píše:Ahoj kde ty soubory s pří­ponou iTV mám hledat :?: Nechci poškodit systém mám Vistu. Děkuji za odpověd'.
S pozdravem LS. :(


V adresari kde je nainstalovane iTV, vetsinou v program files/iTV

Yardah

AXN čas

Příspěvekod Yardah » ned 09 květen, 2010 7:47

Už několik dní­ - pravděpodobně od aktualizace - je program AXN z nějakého jiného zdroje a je o dvě hodiny posunutý proti skutečnosti. :cry:

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: AXN čas

Příspěvekod admin » ned 09 květen, 2010 10:01

Yardah píše:Už několik dní­ - pravděpodobně od aktualizace - je program AXN z nějakého jiného zdroje a je o dvě hodiny posunutý proti skutečnosti. :cry:


Ktere AXN? Koukam ted na to, podle iTV tam davaji Battlestar Galactica a v TV to taky bezi tak nevim

jirkaslayer

Re: AXN čas

Příspěvekod jirkaslayer » ned 09 květen, 2010 13:39

mvysata píše:
Yardah píše:Už několik dní­ - pravděpodobně od aktualizace - je program AXN z nějakého jiného zdroje a je o dvě hodiny posunutý proti skutečnosti. :cry:


Ktere AXN? Koukam ted na to, podle iTV tam davaji Battlestar Galactica a v TV to taky bezi tak nevim

Program je opravdu posunutý podle iTV 14:00 Joan z Arkádie ve skutečnosti se vysí­lá Třetí­ hlí­dka podle iTv se vysí­lala ve 12:00

Kessn

Příspěvekod Kessn » ned 09 květen, 2010 14:38

mvysata píše:
Kessn píše:Ahoj kde ty soubory s pří­ponou iTV mám hledat :?: Nechci poškodit systém mám Vistu. Děkuji za odpověd'.
S pozdravem LS. :(


V adresari kde je nainstalovane iTV, vetsinou v program files/iTV

Dí­k , tak jsem to smazal a je to v pořádku :D LS.

Yardah

Re: AXN čas

Příspěvekod Yardah » ned 09 květen, 2010 15:49

mvysata píše:
Yardah píše:Už několik dní­ - pravděpodobně od aktualizace - je program AXN z nějakého jiného zdroje a je o dvě hodiny posunutý proti skutečnosti. :cry:


Ktere AXN? Koukam ted na to, podle iTV tam davaji Battlestar Galactica a v TV to taky bezi tak nevim



Ze starého zdroje je to v pořádku, ale z toho nového po aktualizaci je to posunuté. Aktualizuj si dnešek a porovnej AXN se skutečností­ a uvidí­š.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: AXN čas

Příspěvekod admin » ned 09 květen, 2010 16:16

Yardah píše:
mvysata píše:
Yardah píše:Už několik dní­ - pravděpodobně od aktualizace - je program AXN z nějakého jiného zdroje a je o dvě hodiny posunutý proti skutečnosti. :cry:


Ktere AXN? Koukam ted na to, podle iTV tam davaji Battlestar Galactica a v TV to taky bezi tak nevim



Ze starého zdroje je to v pořádku, ale z toho nového po aktualizaci je to posunuté. Aktualizuj si dnešek a porovnej AXN se skutečností­ a uvidí­š.


Casy jsou uvedene spatne primo na oficialnich strankach AXN na axn.cz, poslal jsem jim email aby si tu chybu opravili...

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: AXN čas

Příspěvekod admin » úte 11 květen, 2010 13:46

mvysata píše:
Yardah píše:
mvysata píše:
Yardah píše:Už několik dní­ - pravděpodobně od aktualizace - je program AXN z nějakého jiného zdroje a je o dvě hodiny posunutý proti skutečnosti. :cry:


Ktere AXN? Koukam ted na to, podle iTV tam davaji Battlestar Galactica a v TV to taky bezi tak nevim



Ze starého zdroje je to v pořádku, ale z toho nového po aktualizaci je to posunuté. Aktualizuj si dnešek a porovnej AXN se skutečností­ a uvidí­š.


Casy jsou uvedene spatne primo na oficialnich strankach AXN na axn.cz, poslal jsem jim email aby si tu chybu opravili...


Nakonec jsem ten cas opravil sam, zatim v AXN.cz nejsou schopni si chybu s casem opravit, ale iTV uz je nastavene tak aby se i bez aktualizace samotneho programu dal cas zmenit zpet.

Yardah

Re: AXN čas

Příspěvekod Yardah » sob 05 červen, 2010 8:18

mvysata píše:
Nakonec jsem ten cas opravil sam, zatim v AXN.cz nejsou schopni si chybu s casem opravit, ale iTV uz je nastavene tak aby se i bez aktualizace samotneho programu dal cas zmenit zpet.


Ahoj,
na AXN.cz už jsou časy v pořádku, tak by to chtělo tu opravu v iTV zase změnit zpět, protože teď to máme zase o dvě hodiny posunuté, jenže naopak.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: AXN čas

Příspěvekod admin » sob 05 červen, 2010 9:54

Yardah píše:
mvysata píše:
Nakonec jsem ten cas opravil sam, zatim v AXN.cz nejsou schopni si chybu s casem opravit, ale iTV uz je nastavene tak aby se i bez aktualizace samotneho programu dal cas zmenit zpet.


Ahoj,
na AXN.cz už jsou časy v pořádku, tak by to chtělo tu opravu v iTV zase změnit zpět, protože teď to máme zase o dvě hodiny posunuté, jenže naopak.


Tak je to opravene, staci program iTV restartovat a aktualizovat si vsechny dny.


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti