Program po spuštění je vypnut OS

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Olda
Příspěvky: 31
Registrován: ned 13 leden, 2008 13:17

Program po spuštění­ je vypnut OS

Příspěvekod Olda » úte 13 prosinec, 2011 18:19

Mám OS Windows 7 Home Premium 64bit. V poslední­ době žádné problémy s programem iTV nebyly. PC včetně programu na noc vypí­nám. Dnes po zapnutí­ PC a spuštění­ iTV se počaly stahovat aktualizace,ale pak se objevila hláška OS, že se objevil problém a program musí­ být ukončen. Dělal jsem vše možné čištění­ PC,obnovení­ systému, restarty a opětovná instalace iTV, aktualizace dat při +ctrl,ale program stále padá. Může mně někdo poradit jak dál ( mimo prohození­ PC oknem :evil: ) :roll:

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 13 prosinec, 2011 19:11

Zkuste smazat soubor itv.cfg, treba je problem tam.

Olda
Příspěvky: 31
Registrován: ned 13 leden, 2008 13:17

Příspěvekod Olda » úte 13 prosinec, 2011 19:55

mvysata píše:Zkuste smazat soubor itv.cfg, treba je problem tam.


Joj to se mně ulevilo. Pomoc byla íºčinná. Teď jen zase opět vše nastavit. :?
Kdybych věděl "kdo" za to může, dám mu pořádný pohlavek ( sobě už jsem dal ! )
Tak ještě jednou moc dí­ky za radu ! Měl jsem obavu,že při odinstalaci, nebo jiném mazání­, bych musel žádat o novou registraci.

P.S. Ještě jednou moc dí­ky a přeji pohodové a veselé prožití­ svátků a co nejví­ce spokojených uživatelů v N.roce. :D :D

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 13 prosinec, 2011 21:00

Neni zac, zrejme se tam neco spatne zapsalo.

jirka56

Re: Program po spuštění­ je vypnut OS

Příspěvekod jirka56 » úte 27 prosinec, 2011 10:09

Olda píše:Mám OS Windows 7 Home Premium 64bit. V poslední­ době žádné problémy s programem iTV nebyly. PC včetně programu na noc vypí­nám. Dnes po zapnutí­ PC a spuštění­ iTV se počaly stahovat aktualizace,ale pak se objevila hláška OS, že se objevil problém a program musí­ být ukončen. Dělal jsem vše možné čištění­ PC,obnovení­ systému, restarty a opětovná instalace iTV, aktualizace dat při +ctrl,ale program stále padá. Může mně někdo poradit jak dál ( mimo prohození­ PC oknem :evil: ) :roll:

Mám stejný OS. Zhruba ve stejnou dobu jsem měl íºplně stejný problém. Po asi 10. vynuceném ukončení­ jsem to vzdal. Další­ den program spustit šel, ale již se nespouští­ při startu Windows, přesto že je to v nastavení­ zaškrtnuto. Musí­m ho stále spouštět ručně. Nějaká rada?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 27 prosinec, 2011 10:49

Zrejme se spousti ze spatneho umisteni, po rucnim spustenim prejdete do nastaveni programu, zkontrolujte ze je zaskrtnute Spousteni po startu a pak dejte OK. Nastavi se tak spravna slozka pro spousteni.

jirka56

Příspěvekod jirka56 » úte 03 leden, 2012 7:13

mvysata píše:Zrejme se spousti ze spatneho umisteni, po rucnim spustenim prejdete do nastaveni programu, zkontrolujte ze je zaskrtnute Spousteni po startu a pak dejte OK. Nastavi se tak spravna slozka pro spousteni.

V dotazu jsem uvedle, že JE zaškrtnuto Spouštět automaticky při startu Windows. Přesto jsem zkusil zaškrtnutí­ zrušit, restartovat PC, nově zaškrtnout. Nepomohlo. Tak jsem smazal konfigurační­ soubor itv.cfg Nepomohlo. Ani s novým cfg souborem se program při startu Windows nezpustí­.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 03 leden, 2012 7:44

Tak pak jedine jestli ho nejaky startup manager nebo neco podobneho neblokuje, opravdu nevim co tam mate nainstalovane, chce to vyzkouset jestli vubec system zkousi iTV spustit.

A podivejte se do registru pres regedit.exe jestli je cesta k itv zadana v
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

jirka56

Příspěvekod jirka56 » úte 03 leden, 2012 12:19

mvysata píše:Tak pak jedine jestli ho nejaky startup manager nebo neco podobneho neblokuje, opravdu nevim co tam mate nainstalovane, chce to vyzkouset jestli vubec system zkousi iTV spustit.

A podivejte se do registru pres regedit.exe jestli je cesta k itv zadana v
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Cesta je zadána. Mám tam ještě další­ch 5 programů a ty se spouštějí­ správně.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 03 leden, 2012 12:52

Pokud je cesta v registru zadana dobre a program iTV se po rucnim spusteni normalne rozbehne tak pak musi byt v systemu neco co mu neumozni automaticke spusteni jinak to neni mozne. Jine vysvetleni a radu bohuzel nemam.


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů