Nefunkční export pořadů k upozornění

Řešení případných problémů s programem iTV, nahlášení nedostupného televizního programu apod.
Fran

Nefunkční­ export pořadů k upozornění­

Příspěvekod Fran » pon 05 listopad, 2012 13:34

Po ví­ce než roce bezproblémového použí­vaní­ exportu, se mi přestali aktualizovat pořady.
Prográm hlásí­ že bylo vše správně vyexportováno (včera 51 pořadů, dnes 46) V kalendáři se už ví­c než týden ale nic nemění­.
Když zadám URL exportu do prohlí­žeče a soubor stáhnu a otevřu v texťáku zobrazí­ se staré íºdaje, Takže je jasné že google kalendář nemůže správně aktualizovat. Takže , kde by mohl být zakopaný pes?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » pon 05 listopad, 2012 15:12

Neni mozne ze Vam firewall nebo neco blokuje odesilani souboru na internet? Zkuste ho na chvili vypnout a znovu exportovat porady. Ta adresa by mnela byt stejna i pri prodlouzeni platnosti klice, jestli jste v minulych dnech, kdy export nefunguje, neprodluzoval platnost klice.

Fran

Příspěvekod Fran » pon 05 listopad, 2012 19:57

Vypnul jsem Firewal ve windows, jiný nepouží­vám, antivir jsem taky pro jistotu vypnul, bohužel to nepomohlo.
Je pravda že minulý měsic jsem obnovoval licenci a v té době problémy začaly. Tehdy se mi taky přestaly pořady obnovovat, ale nějak se mi to pak podařilo rozběhnout. Teď ovšem to už nejde vůbec. Nemám tušení­ jestli to může s obnovení­m licence souviset.

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 06 listopad, 2012 12:51

Ja to jeste vecer zkontroluju jestli opravdu pri prodlouzeni licence zustava stejny nazev exportu.

Fran

Příspěvekod Fran » úte 06 listopad, 2012 19:37

Není­ nějak možné ověřit, kam mi to skutečně iTV odesí­lá?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Příspěvekod admin » úte 06 listopad, 2012 20:00

Poslete mi na mail nazev toho souboru co se exportuje a dejte rucne export z iTV, podivam se jestli se to tam ulozilo. A napiste mi presny cas kdy jste export udelal abych zkontroloval jestli to treba neni pod jinym jmenem.

Ja to ted zkousel, i jsem si prodlouzil klic a jmeno normalne zustalo to puvodni a export mi sel. Podle mne neco blokuje to odesilani.

hazelmike

Re: Nefunkční­ export pořadů k upozornění­

Příspěvekod hazelmike » úte 23 prosinec, 2014 11:40

Zdraví­m.
V nastavení­ zaškrtmu Po spuštění­ aktualizovat TV program pro aktuální­ den.Potvrdí­m OK a když nastavení­ znovu otevřu, tak tato volba není­ označena. Chyba programu nebo u mě ?

admin
Site Admin
Příspěvky: 1664
Registrován: úte 04 prosinec, 2007 12:41

Re: Nefunkční­ export pořadů k upozornění­

Příspěvekod admin » ned 28 prosinec, 2014 18:31

Musí­ se vybrat stanice a pak to zaskrknout. Nastavuji se kazda stanice zvlast


Zpět na „Problémy s programem iTV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti