Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Warhammer 40.000: Psychic Awakening - Engine War | Výrobce: GamesWorkshop
Cena: 702,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 849,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 60040199112
 
 

Warhammer 40.000: Psychic Awakening - Engine War pro Warhammer 40.000 - popis


Epická série Psychic Awakening pokračuje Motor War. Tato kampaň obsahuje řadu nových pravidel pro Adeptus Mechanicus, Imperial Knights, Chaos Knight a Chaos Daemons. Kniha kampaní také vypráví obsáhlý příběh, který podrobně popisuje dopad Velké trhliny na Marsu a jak moc Adeptus Mechanicus začalo ubývat. To vedlo k tomu, že Mars podnikl kroky a zahájil četné rekultivační flotily, aby se opět dostal do popředí moci v Impériu.

V této 104stránkové knize najdete:

- Vzrušující základní informace o bezprostředním následku vzniku Velké trhliny a událostech, které se odehrály v kdysi věrném světě kovárny Ordex-Thaag - nyní ovládaného rovingovými balíčky divokých rytířů Chaosu - zatímco padající technologie byla vyvinuta pod povrchem strhnout závoj reality
- Mise, které vám umožní znovu vytvořit některé z nejdůležitějších bitev během konfliktu, a válečné zóny, které vám umožní přivést vaše bitvy na některá z nejvýraznějších míst, o které se bojovalo
- Pravidlo divadelní války pro nebezpečné fumaroly, představující bojiště, kde pod zemí působí škodlivé síly, a to i uvnitř samotného jádra planety.
- Rozšířená pravidla armády pro Adeptus Mechanicus a Imperial Knights, včetně Warlord Traits, Stratagems, Relics, pravidel pro vytváření vlastních Forge World Dogmas a Tradic domácnosti, jakož i datových listů pro zcela nové jednotky Adeptus Mechanicus.
- Zahrnuje také rozšířená pravidla armády pro rytíry Chaosu a Chaosové démony, včetně Warlord Traits, Stratagems, Relics, pravidla pro vytváření vlastních domácích dluhopisů, a také aktualizované datové listy pro výběr jednotek Chaos Daemons a dokonce i pravidla pro pole Exalted Greater Démoni!