Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Alan Wake | Výrobce: THQ Nordic
Cena: 330,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 399,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 66349
 
 

Alan Wake pro PC - popis


V tomto výpravném, napínavém akčním psychologickém thrilleru se hráči zhostí role Alana Wakea – úspěšného autora detektivních románů, který se však dlouhodobě potýká s nedostatkem inspirace. Společně se svou manželkou se proto vydává za odpočinkem do malého města, kde však jeho žena za podivných okolností zmizí. Hra „Alan Wake“, zasazená do zdánlivě idylického městečka Bright Falls v americkém státě Washington, vtáhne hráče do napínavého, filmového světa, který hráčům umožňuje prozkoumat nebývale realistická a interaktivní prostředí. „Alan Wake“ je rozdělen na řadu epizod, podobně jako detektivní televizní seriál, přičemž téměř v každé epizodě dojde k nečekanému zvratu v poutavém a napínavém příběhu, jakož i k odhalením stran Alanovy osobnosti.

Hráči budou rozplétat strhující příběh jednáním s propracovanými postavami, unikátním řešením problémů a intenzivními souboji s těmi nejtemnějšími nepřáteli. Chce-li Alan Wake přežít v tomto děsivém světě, ve kterém jsou hranice mezi skutečností a fikcí silně rozmazané a nejasné, musí používat celou řadu zbraní, včetně toho nejmocnějšího spojence proti temnotě – světla.

Napínavý psychologický thriller: „Alan Wake“ nabízí hluboce psychologický a precizně vystavěný příběh, který posouvá laťku vyprávění příběhu ve hrách. Strhující příběh „Alana Wakea“ je navíc podpořen filmovou atmosférou, působivými situacemi, pozoruhodnými postavami a reálným plynutím času. Vývojáři z Remedy vytvořili již několik her s unikátní filmovou prezentací a výjimečně vysokými produkčními hodnotami. Vývojáři využívají všech dostupných herních technologií k vyprávění silného příběhu, v němž hráče pohltí intenzivní emoce a napětí Alanova dechberoucího dobrodružství.

Světlo jako součást boje: S postupujícím příběhem jsou noci stále delší a dny čím dál kratší. To představuje pro Alana vážný problém, protože jeho nepřátelé podle všeho čerpají svou sílu ze stínů. Zanedlouho se tak světlo stane jeho nejdůležitějším spojencem. Hráči musí dovedně zkombinovat používání světla s konvenčnějšími zbraněmi, aby měli proti nepřátelům šanci.

Realistické, interaktivní prostředí: Neskutečně detailní prostředí pacifického Středozápadu, konkrétně městečka Bright Falls, hraje ve hře důležitou roli – dokonce i změna denního světla a počasí značně ovlivňuje postavy i nepřátele. Pokročilý vykreslovací engine hry vytváří úžasně realistická prostředí, která přivádí tento svět k životu zpracovanému do nejmenších podrobností – od bujných lesů neopadavých stromů až po poutavé maloměstské budovy a ulice. Svět „Alana Wakea“ je živý a skutečný.
Epizodické vyprávění: Rozdělení „Alana Wakea“ na jednotlivé mise umožnilo vývojářům použít epizodické vyprávění podobné napínavému televiznímu seriálu. V každé další epizodě přináší hra nové prvky a postavy, které stupňují úroveň nebezpečí a akce.

Verze pro PC nabízí:
Dvě speciální epizody: „The Signal“ (Signál) a „The Writer“ (Spisovatel).
Vyšší rozlišení, kvalitnější zvuk, podporu pro spoustu nejrůznějších rozlišení, možnost upravit zorné pole a dokonce i skrýt uživatelské rozhraní v průběhu hraní.
Podporu pro technologie „AMD Eyefinity 3D“ a „NVIDIA 3D Vision 2“.
Plně konfigurovatelné ovládání myší a klávesnicí, jakož i podporu ovladače Xbox 360 pro Windows.
Engine využívající výkonu čtyřjádrových procesorů.

 

Minimální konfigurace : Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvoujádrový procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8600 GT / Radeon 2600XT), DVDROM, hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam.

Oficiální čeština pro Alana Wakea je nyní ke stažení ze Steamu. Čeština je součástí nového patche, který má necelých 35 MB. Abyste měli hru v češtině, klikněte v knihovně Steamu pravým tlačítkem myši na Alana Wakea, zvolte položku Vlastnosti, přepněte se na záložku Jazyk a vyberte češtinu.

Alan Wake - obrázky a screenshoty

productsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_1.jpgproductsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_10.jpgproductsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_2.jpgproductsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_3.jpg
productsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_4.jpgproductsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_5.jpgproductsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_6.jpgproductsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_7.jpg
productsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_8.jpgproductsimages/66349/thumbnails/th_Alan_Wake_pro_pc_9.jpg