Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah | Výrobce: Disney
Cena: 247,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 299,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 66589
 
 

Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah pro PC - popis


Ve hře Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah budete hrát nejen za myšáka Mickeyho, ale poprvé i za šťastného králíka Osvalda, první disneyovskou animovanou hvězdou. Čeká vás zbrusu nové dobrodružství, plné tvoření a objevování, které pochází z dílny kolem herního proroka Warrena Spectora a špičkových vývojářů herního studia Disney Interactive Junction Point.

V této hře se myšák Mickey a šťastný králík Osvald vracejí do Pustin, alternativního světa plného 80 zapomenutých disneyovských postav a atrakcí. Poprvé se však Mickey a Osvald spojí jako skuteční parťáci – Mickey se do boje se zlem vydává vyzbrojen kouzelným štětcem, který vládne barvou i ředidlem. Osvald zase používá dálkové ovládání, s jehož pomocí dokáže manipulovat s elektřinou. Nový, kooperativní styl hraní doprovází vylepšená herní fyzika, která ještě více dokazuje, že „na herním stylu záleží“. Tento nový a neotřelý přístup ke hraní, který prosazuje Warren Spector, umožňuje dynamicky překonávat různé překážky a využívat všech možností a příběhových linií. Ty se mění podle toho, jakým způsobem problémy řešíte a jaké činy konáte.

Vlastnosti produktu:

Za králíka Osvalda můžete hrát v kooperativním režimu pro dva hráče, do kterého se lze kdykoli připojit i odpojit. Bude-li Mickeymu na jeho cestách pomáhat Osvald, bude se oběma protagonistům hrát mnohem lépe.

Ve zbrusu nových úrovních potkáte zapomenuté disneyovské postavičky i atrakce, které jsou však zasaženy událostmi, jež poznamenaly celé Pustiny. Nové dvourozměrné úrovně vycházejí z klasických Disneyových filmů a pohádek a nabízejí barvité a zábavné logické i „hopsací“ hraní.

Původní scénář ke hře napsal slavný americký spisovatel komiksů Marv Wolfman a Junction Point. Objeví se v něm různé nové i již známé postavičky, které vás provedou bohatou disneyovskou historií, zatímco staří i noví nepřátelé vyzkouší váš postřeh a připravenost.

Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah je první hrou, která by se dala popsat jako „hudební“. Na některých místech vás děj přivede až ke zpívání. Hudba a texty písní jsou také disneyovské a melodie a hudební nástroje budete moci měnit podle vlastního uvážení. Nakonec si budete moci vytvořit i vlastní soundtrack.

 

Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah - obrázky a screenshoty

productsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_1.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_10.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_11.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_12.jpg
productsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_2.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_3.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_4.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_5.jpg
productsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_6.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_7.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_8.jpgproductsimages/66589/thumbnails/th_Disney_Epic_Mickey_2_Dvojity_zasah_pc_9.jpg