Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
SimCity | Výrobce: EA
Cena: 330,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 399,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 66930
 
 

SimCity pro PC - popis


Vytvořte si SimCity (5) město podle vlastních představ a zvolte si, jakým směrem se má rozvíjet a jak to ovlivní svých obyvatel, Simíky. Každé rozhodnutí, malé, či velké, má reálné následky.

Pokud investujete do těžkého průmyslu, Vaše ekonomika poroste, ale jen za cenu zhoršeného zdraví Simíků v důsledku znečištění. Pokud naopak zavedete zelené technologie s cílem zkvalitnit život Simíků, riskujete vyšší daně a nezaměstnanost.

Spojte síly s přáteli ve snaze čelit globálním výzvám. Vypusťte raketoplán, snižte emise uhlíku, nebo vybudujte úžasné stavitelské díla. Soutěžit můžete v globálních i regionálních žebříčcích o titul nejbohatšího, najšpinavšieho zda nejšťastnějšího města v herním světě!

 • Tvůrčí a široce přizpůsobitelný svět nabízí unikátní herní výhody v zábavním dotykovém rozhraní.
 • Simíci ve městě mohou s Vámi přímo komunikovat a je jen na Vás, jak zareagujete na jejich potřeby. Budete jim naslouchat, nebo je ignorovat? Anebo zneužijete moc pro osobní prospěch a slávu?
 • Proměňte své město na ráj hazardu, průmyslový konglomerát, zda centrum vzdělanosti a sledujte, jak postupně mění svou tvář.
 • Vůbec poprvé můžete ve spolupráci s kamarádem vybudovat celou oblast! Na regionální i globální úrovni můžete spojit síly, nebo si navzájem konkurovat a přijímat rozhodnutí, která ovlivní celý velký svět SimCity.
 • V SimCity se představuje engine GlassBox, revoluční simulační technologie s možností ovlivňovat životy jednotlivých Simíků, spravovat úroveň simulace města a řídit několik městských simulací současně.

  Hardwarové požadavky:
  Operační systém: Windows XP/Vista/Windows 7/8
  Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ nebo výkonnější, Intel Core 2 Duo 2.0 GHz nebo výkonnější
  Operační paměť: 1,5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista, Windows 7
  Grafická karta: ATI X1800 nebo výkonnější, nVidia 7800 nebo výkonnější

  Poznámka:  Hra vyžaduje aktivaci přes systém Origin a neustálé připojení k internetu.

 • SimCity - obrázky a screenshoty

  productsimages/66930/thumbnails/th_SimCity_CZ_pc_1.jpgproductsimages/66930/thumbnails/th_SimCity_CZ_pc_2.jpgproductsimages/66930/thumbnails/th_SimCity_CZ_pc_3.jpgproductsimages/66930/thumbnails/th_SimCity_CZ_pc_4.jpg
  productsimages/66930/thumbnails/th_SimCity_CZ_pc_5.jpgproductsimages/66930/thumbnails/th_SimCity_CZ_pc_6.jpgproductsimages/66930/thumbnails/th_SimCity_CZ_pc_7.jpg