Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
DmC: Devil May Cry | Výrobce: CAPCOM
Cena: 288,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 349,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 66966
 
 

DmC: Devil May Cry pro Xbox 360 - popis


Restart klasické herní série s miliony fanoušků po celém světě. Hlavní hrdina, charismatický lovec démonů, Dante se změnil. Z muže s dlouhými bílými vlasy se stal černovlasý nakrátko ostříhaný teenager, který ale nic neztratil ze svého sarkasmu a pro hlášku nejde daleko. Tato proměna mu také nesebrala nic ze schopností, jak se vypořádat s desítkami démonů všeho druhu. V tom mu asistují jeho nerozluční pomocníci - dvě pistole a meč. Postupem času může Dante získat další zbraně jako démonickou kosu, či andělský hák, kterým si dokáže přitáhnout nepřítele.

Děj se odehrává na rozhraní skutečného světa a paralelního světa Limbo, nad kterým se chopili vlády démoni a ovládají ho pomocí ekonomiky či médií. Samotný postup hrou pak podtrhuje skvělý hudební doprovod, který perfektně doplňuje frenetické tempo hry a navodí vám tu správnou náladu. Čekají vás efektní a účinná komba, která jsou zřetězit. Není nic jednoduššího, než zvednout palbou z pistolí démona do vzduchu a tam ho rozsekat mečem. Užijte si čistokrevnou radost z boje a zažijte neopakovatelný herní zážitek v jedné z nejočekávanějších her roku.

DmC: Devil May Cry - obrázky a screenshoty

productsimages/66966/thumbnails/th_DMC_01.jpgproductsimages/66966/thumbnails/th_DMC_02.jpgproductsimages/66966/thumbnails/th_DMC_03.jpgproductsimages/66966/thumbnails/th_DMC_04.jpg
productsimages/66966/thumbnails/th_DMC_05.jpg