Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
DriveClub | Výrobce: Sony
Cena: 371,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 449,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 67542
 
 

DriveClub pro PlayStation 4 - popis


DRIVECLUB - pokročilá závodní hra, která je srdcem i duší automobilové kultury a kterou by neměl zmeškat žádný správný závodník. Hru je možné hrát v single modu, kde si budete moci vychutnat rychlé a napínavé herní závody s inteligentním soupeřem.

- Propracovaný multiplayer
- tu správnou a daleko napínavější atmosféru vytvoří multiplayerové závody, kde oproti jiným hrám, nezáleží přímo na vašem umístění, ale jak moc dokážete při jízdě pomoci Vašemu týmu.
- Sdílejte obsah s ostatními - jak již vyplývá z předchozího textu, hra více hráčů bude obnášet vaše začlenění do nějakého závodního týmu. Díky týmovému hraní budete moci sdílet Vaše zkušenosti s jinými hráči a držet tak krok se svým týmem. Velmi kvalitnímu zpracování se dostalo u závodních aut a to jak z vnější strany, tak i z té vnitřní.
- Spousta zábavy - všechny faktory tak napovídají, že stojíme před velmi propracovanou hrou, která přichystá hráčům dlouhé hodiny závodní atmosféry.

DriveClub - obrázky a screenshoty

productsimages/67542/thumbnails/th_DRIVECLUB-01.jpgproductsimages/67542/thumbnails/th_DRIVECLUB-02.jpgproductsimages/67542/thumbnails/th_DRIVECLUB-03.jpgproductsimages/67542/thumbnails/th_DRIVECLUB-04.jpg
productsimages/67542/thumbnails/th_DRIVECLUB-05.jpg