Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited | Výrobce: Bethesda Softworks
Cena: 395,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 478,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 69811
 
 

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited pro Xbox One - popis


Epická série RPG her posouvá své hranice v nové hře The Elder Scrolls Online! V této MMO RPG máte možnost poprvé prozkoumat úplně celý legendární svět The Elder Scrolls.
Hra je postavena tisíc let před událostmi v The Elder Scrolls: Skyrim a obsahuje zcela novou kapitolu v příběhu The Elder Scrolls, kde proti sobě stojí tři frakce v otevřeném světě, v němž se daedrického princ Molag Bal snaží dostat celý svět Tamriel do jeho démonické reality .

Můžete si tak užít cestování po celém světě Tamriel, od Skyrim přes Cyrodil až po Morrowind a objevit severské hrobky, trpasličí ruiny a množství dalších pradávných měst. Některé Vám budou známé z předešlých her, jiné zase uvidíte úplně poprvé, i pokud jste ostříleným hráčům The Elders Scrolls.

- Po dvaceti letech poprvé můžete zažít celý svět úspěšných RPG her The Elder Scrolls online! Vyberte si sami, co chcete dělat, jak to chcete dělat a prožijte příběh podle svých představ-s přáteli, známými a tisíci spojenců.

- Prozkoumejte tajemné kobky, bojujte na život a na smrt v boji proti ostatním hráčům, nebo plňte množství dobrodružných úkolů, které na Vás čekají ve světě Tamriel. Je jen na Vás, jak se rozhodnete.

- S vylepšeným bojovým systémem máte možnost bojovat v reálném čase-označovat, útočit a bránit se přesně tak, jak to MMORPG žánr vyžaduje. Nyní máte také možnost nosit jakoukoli výzbroj v jakémkoliv čase, nezávisle na tom, jakou postavu hrajete. Vytvořte si vlastní herní styl díky hluboké přizpůsobitelnosti postav a schopností.

- Díky ESO Megaserver technologii si již více nebudete vybírat, na jakém serveru chcete hrát, ale hrajete v jednom obrovském spojeném světě. Hra Vás automaticky spojuje s Vašimi přáteli, spojenci z cechu a celou aliancí. Jednoduše se připojte a začněte své dobrodružství.

- Ukradená duše, povstání armády nemrtvých, úkol získat něco, co je právem Vaše. Prozkoumejte skrytá tajemství Tamrielu na vlastní pěst s použitím kompasu, který Vás automaticky povede na místa zájmu. Zachraňte svět před ďábelskými machinacemi daedrického prince Molaga Bala a jeho kumpána, prvního nekromancera, Prince Červů-Mannimarca.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - obrázky a screenshoty

productsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-01.jpgproductsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-02.jpgproductsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-04.jpgproductsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-05.jpg
productsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-06.jpgproductsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-07.jpgproductsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-08.jpgproductsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-09.jpg
productsimages/69811/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-ONLINE-10.jpg