Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Piráti z Karibiku 3: Na Konci světa | Výrobce: Disney
Cena: 231,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 279,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 7666
 
 

Piráti z Karibiku 3: Na Konci světa pro PC - popis


Piráti z Karibiku 3 je akční adventura, která sleduje klíčové okamžiky druhého a třetího filmu Pirátů z Karibiku. Hrajte za Jacka, Willa & Elizabeth nebo za Barbossu a setkejte se s novými a předtím nikdy nespatřenými postavami ze světa Pirátů.

 

Podlý sir Cutler Beckett, zástupce Východoindické obchodní společnosti, je rozhodnutý dostihnout a zničit každého piráta v Sedmi mořích. A od té doby, co Beckett získal truhlu se srdcem Davyho Jonese, a ovládá tak nejen jeho, ale i jeho loď Bludného Holanďana, se zdá být ve svém odhodlání nezastavitelný. K tomu, aby byl Beckett, nejznámější lovec pirátu všech dob, zastaven, bylo svoláno shromáždění Bratří v Zátoce Vraků. Až na jednoho tam dorazili všichni. Tím chybějícím byl kapitán Jack Sparrow. Skončil v tlamě krakena i se svou lodí. ... Ale ne na dlouho. Vedeni kapitánem Barbossou se Elizabeth Swanová, Will Turner, Tia Dalma a Jackova pestrá posádka vydávají i na konec světa, aby přivedli Jacka zpět. Žijte a zemřete kordem!

Vlastnosti produktu:
» novátorský soubojový systém rvaček a pranic - je schopen zobrazit více různorodých nepřátel přímo v aktivním boji. Díky tomu samotná rvačka vypadá napínavěji, graficky propracovaněji, s dobrou choreografií a efektně velmi podobně bojovým scénám, které je možné vidět v samotném filmu.

» zdokonalený systém soubojů muž proti muži - tradičnější soubojový systém muž proti muži je nahlížený z boku. Akce v tomto módu je intenzivnější a více taktická.

» podpůrná navigace kordu - Kord není jen zbraň! Použijte kord, aby vás navigoval tím správným směrem prostředím. Například pomůže Jackovi zdolat stěny. Ostatní prvky:

» přizpůsobivý boj - využijte prostředí, abyste získali v boji převahu. Hráči budou schopni kreativně využít svého okolí, nebezpečných předmětů ve své blízkosti, aby zničili nebo oslabily nepřítele.

» multiplayer prvky - Hráči se budou moci zapojit navzájem do duelu muž proti muži, kde je nejdůležitější dovednost, zručnost a přesnost. To vše v širokém měřítku, v chaotických a rychlých rvačkách v mnoha lokacích ze single-player dobrodružství.

» Jackoviny - Osvojte si humor a vzrušení z filmu, vžijte se do nenapodobitelného Jacka Sparrowa, který vytváří svým chováním bujaré „Jackoviny“, a využijte je k získání převahy v boji!

» další bonusy ve hře - obsáhlý výběr bonusů, které si v průběhu hry můžete odemknout, zatraktivní děj, prodlouží herní dobu a zvýší herní hodnotu. Jde například o nové pohyby, Jackoviny, tajemné postavy, předměty v inventáři, zbraně a tajná místa/lokace.

» hrajte za Jacka, Willa a Elizabeth nebo za Barbossu s jejich unikátními vlastnostmi!

Minimální konfigurace:
Windows XP se SP2, procesor 1,5 GHz, 256 MB RAM, 600 MB místa na HDD, DVD-ROM, 64MB 3D karta NVIDIA GeForce 3 nebo Radeon 8500 či vyšší (karty řady GeForce 4 MX nejsou podporovány), zvuková karta

Piráti z Karibiku 3: Na Konci světa - obrázky a screenshoty

productsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[1].jpgproductsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[2].jpgproductsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[3].jpgproductsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[4].jpg
productsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[5].jpgproductsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[6].jpgproductsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[7].jpgproductsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[8].jpg
productsimages/7666/thumbnails/th_pirati-z-karibiku-3-na-konci-sveta[9].jpg