Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Outriders - Day One Edition | Výrobce: Square Enix
Cena: 1321,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 1599,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 8000038
 
 

Outriders - Day One Edition pro PC - popis


Studio People Can Fly známé pro kultovního Painnkillera, Bulletstorm či Gears of War: Judgement chystá nový titul - Outriders. Jedná se o kooperativní hru pro až tři hráče, ve kterém se budete plahočit nehostinnou krajinou mimozemského světa, jelikož situace na Zemi není zcela přívětivá a lidstvo se rozhodlo prozkoumat přilehlé světy.

NOVÝ DOMOV
Země je zničena a přeživší se rozhodli vyletět ke hvězdám s cílem najít si nový domov. Jako vhodná se zdá planeta Enoch, ale je potřeba zjistit, zda je bezpečná a proto jsou na ní vyslání Outriders. Planeta se jeví v pořádku - příroda je krásná, zvěř neútočí. Skoro ráj. Outriders ale zachytí neznámý signál, který ale nestaří před přistáním všech lodí prověřit. A přichází problémy, tedy anomálie - záhadná, nedefinovatelná bouře energie dopadající na přeživší. Některé zabije, některé promění a zároveň znemožňuje využívat technologie.

SUROVOST
Hrajete za vámi vytvořené Outridera, zraněného Anomálií a uloženého na 30 let do kryospánku. Po probuzení zjišťujete, že krásná planeta Enoch jsou nyní jen zákopy nasáklé krví, nebe hoří a zem je poseta nehybnými těly. Lidstvo se obrátilo k surovosti, aby přežilo.

RPG PRVKY
Ve hře nás čekají klasické RPG prvky a tak si levelujete postavu, vybíráte nové schopnosti, nalézáte nové vybavení a samozřejmostí jsou pak dlouhé dialogy s NPC. Zapomenout nesmíme ani ne nespočet úkolů, ať již hlavních či vedlejších.

DAY ONE EDITION OBSAHUJE
- hru Outriders
- Hell's Ranger Content Pack DLC

Outriders - Day One Edition - obrázky a screenshoty

productsimages/8000038/thumbnails/th_2133160.jpgproductsimages/8000038/thumbnails/th_426083.jpgproductsimages/8000038/thumbnails/th_5147944.jpgproductsimages/8000038/thumbnails/th_6202406.jpg