Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Microsoft Xbox One Wireless Controller ELITE | Výrobce: Microsoft
Cena: 3305,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 3999,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9102266
 
 

Microsoft Xbox One Wireless Controller ELITE pro Xbox One - popis


Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox
Přizpůsobení na profesionální úrovni, které vám poskytne výhodu.
Rozhodli jsme se vytvořit vysoce výkonný ovladač, který vyhovuje potřebám dnešních hráčů her ve více hráčích. Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox, navržený ve spolupráci s hráči profesionální úrovně, vám umožní ukázat, co ve vás je, a přizpůsobí se vašemu jedinečnému stylu při hraní. Užijte si přelomovou přesnost, vyšší rychlost a přizpůsobení na míru, s jakými jste se dosud nesetkali.

Výkonnější, skvěle padne do ruky
Možnost výměny různých kovových páček a směrových ovladačů zaručuje ergonomické ovládání na míru. Objevte konfigurace, které mohou pomoci zlepšit přesnost, rychlost a dosah díky páčkám různých tvarů a velikostí. Elitní ovladač pro Xbox se přizpůsobí velikosti vaší ruky i vašemu hernímu stylu. Dosáhnete lepšího ovládání při střílečkách z pohledu první osoby, závodních či bojových hrách, případně v jiných žánrech. Nový fasetovaný směrový ovladač umožňuje jednodušší a spolehlivější kombinaci povelů a tradiční směrový ovladač zase přináší přesné ovládání při výběru zbraní nebo podpůrném úderu.

Kontrola, kombinace a jistota
Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox je vybaven čtyřmi pozicemi pro vyměnitelné řadicí páky. Snadná montáž i demontáž bez použití nástrojů. Zvolte druh a počet řadicích pák, které připojíte, a nakonfigurujte ovladač do ideálního stavu.

Řadicí páky poskytují vašim prstům větší kontrolu, abyste mohli provádět drtivé údery a precizně ovládat hru. Teď už nemusíte přesouvat palce z páček, když chcete během složitého skoku mířit a střílet současně. Pomocí aplikace* můžete každé řadicí páce přiřadit širokou škálu vstupů.

Střílejte rychleji s pojistkami jemných spouští
Po přepnutí pojistek jemných spouští můžete střílet rychleji a šetřit drahocenný čas při každém stisknutí spouště. Pojistky jemných spouští zastaví pohyb spouště po výstřelu a připraví vás ihned na další ránu. Úplný pohyb spouští obnovte prostým přepnutím pojistek. Každou spoušť lze nastavit samostatně vlastní pojistkou jemné spouště. Nastavení spouště můžete jemně vyladit pomocí aplikace.

Nekonečná svoboda a pružnost
Upravte si používání ještě více na míru pomocí jednoduše ovladatelné aplikace*. Nastavte min./max. hodnoty spouští, citlivost páček, přiřazení tlačítek apod., aby ovládání dokonale odpovídalo vašim představám. Přiřaďte libovolný ze 14 vstupů tlačítkům ABXY, řadicím pákám, směrovému ovladači, spouštím a stisknutím páček.

Vytvořte si v aplikaci libovolný počet profilů ovladače a připravte si nastavení na míru každé hře. Nahrajte dva profily do jednoho ovladače a plynule mezi nimi přepínejte pomocí vestavěného přepínače profilů. Možnosti máte v podstatě neomezené.

Takto působí skutečný výkon
Každá plocha i detail jsou navrženy tak, aby splnily přísné požadavky hráčů her ve více hráčích.

Hřídelky páček, směrové ovladače a řadicí páky z nerezavějící oceli zaručují dlouhou životnost. Zesílené prstence s nízkým třením kolem každé páčky minimalizují opotřebení a zaručují dokonale plynulou akci.

Pogumované rukojeti s kosočtverečným vzorem působí jistěji na dotek a zaručují vyšší stabilitu. Díky vylepšeným rukojetím také můžete držet ovladač s menším úsilím a vydržíte tak hrát déle a pohodlněji. Povrchová úprava krytu příjemná na dotek zaručuje luxusní vzhled a jisté ovládání.

Buďte připraveni na cokoli, kdekoli
Všechny profily vytvořené v aplikaci* jsou uloženy v cloudu a 2 profily můžete nahrát přímo do ovladače. Není tedy důležité, kde hrajete. Vaše profily jsou totiž stále s vámi.

Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox je dodáván s pouzdrem pro přenášení a různými vyměnitelnými částmi. V balení najdete:

Elitní bezdrátový ovladač pro Xbox
Pouzdro pro přenášení
Sada 4 řadicích pák
Sada 6 páček: standardní (2), dlouhé (2) a vypouklé (2)
Sada 2 směrových ovladačů: fasetovaný a standardní
Kabel USB
Tužkové baterie
Rychlá instalační příručka a příručka k produktu

Microsoft Xbox One Wireless Controller ELITE - obrázky a screenshoty

productsimages/9102266/thumbnails/th_1193746.jpgproductsimages/9102266/thumbnails/th_1251028.jpgproductsimages/9102266/thumbnails/th_2491802.jpgproductsimages/9102266/thumbnails/th_3205287.jpg
productsimages/9102266/thumbnails/th_8186976.jpgproductsimages/9102266/thumbnails/th_8786917.jpgproductsimages/9102266/thumbnails/th_9903194.jpg