Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - Gold Edition CZ | Výrobce: UbiSoft
Cena: 412,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 499,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9103211
 
 

Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - Gold Edition CZ pro Xbox One - popis


Série Ghost Recon se s dílem Wildlands vydává do otevřeného světa. Tým Ghosts se ocitá na nepřátelském území - v Bolívii, která se dostala pod vliv drogových kartelů. Jeho cílem bude rozbít zdejší drogové zázemí a podkopáním moci kartelů narušit distribuci drog.

Otevřený svět přináší do hry novou výzvu v podobě tkatického rozhodování kdy a kde udeřit. Hráči je ponechána velká volnost ve volbě vlastního postupu, který povede k dosažení celkového cíle. Hráč si tak může zvolit nejen přístup (denní/noční dobu, směr úoku, použité prostředky), ale také vlastní pořadí cílů.

Ovládání zbylých tří členů týmu lze přenechat umělé inteligenci (singleplayer), zajímavější volbou pro mnohé hráče však bude kooperace s ostatními (multiplayer), při níž budou moci udeřit na nepřátele jako dokonale sehraný tým.

Obrovský otevřený svět
Z proslulé Cesty smrti, až k solným pláním procestujete nádherným, ale drsným prostředím Bolívie. V otevřeném světě prozkoumáte hory, pouště, deštné pralesy nebo stovky vesniček a památek, v jednom z mnoha dostupných vozidel. Cestovat budete moci samozřejmě nejen po pevnině, ale také vzduchem a po vodě. Setkáte se s typickou bolívijskou kulturou a zvyky obyvatel.

Svoboda volby
Ve hře je důležitá spolupráce s různými frakcemi. Budete sbírat intel od Santa Blanca kartelu, podplácet agresivní Unidad vojenské jednotky, profitovat ze zdrojů lokálních rebelů, chránit běžné obyvatele a další činnosti. Svět bude reagovat různě na vaše volby a dle toho se kdykoliv může objevit neočekávaná situace v dobrém i špatném smyslu. Manipulujte systémem a získejte z něj co nejvíce.

Obsahuje navíc Season pass a Deluxe DLC obsah

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands Season Pass
- Vylepšete svůj herní zážitek se season passem, který obsahuje dvě rozsáhlá DLC a exkluzivní digitální obsah včetně balíčků se zbrojí, exkluzivního vozu,epických zbraní a více.

Převezměte kontrolu nad bolivijskou divočinou s Deluxe balíčkem, který zahrnuje:
- pušku Huntsman
- motocykl Huntsman
- 3 emblémy
- 3 typy maskování zbraní
- 3 doplňky pro vaši postavu
- XP booster

Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - Gold Edition CZ - obrázky a screenshoty

productsimages/9103211/thumbnails/th_GHOST-RECON-WILDLANDS-01.jpgproductsimages/9103211/thumbnails/th_GHOST-RECON-WILDLANDS-02.jpgproductsimages/9103211/thumbnails/th_GHOST-RECON-WILDLANDS-03.jpgproductsimages/9103211/thumbnails/th_GHOST-RECON-WILDLANDS-04.jpg
productsimages/9103211/thumbnails/th_GHOST-RECON-WILDLANDS-05.jpgproductsimages/9103211/thumbnails/th_GHOST-RECON-WILDLANDS-06.jpgproductsimages/9103211/thumbnails/th_GHOST-RECON-WILDLANDS-07.jpg