Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
The Town of Light | Výrobce: THQ
Cena: 288,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 349,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9103502
 
 

The Town of Light pro Xbox One - popis


Užijte si hru fiktivníma očima 16leté dívky Renée, která trpí příznaky duševní poruchy. Hledá odpovědi na spoustu otázek z minulosti a zároveň zkoumá místo, kde strávila většinu mládí. Následuje temné a emocionální dobrodružství, kde se hranice mezi zábavou, vyprávěním příběhu a realitou stírá až k nepoznání.

Tato hra, založená na rozsáhlém výzkumu a inspirovaná skutečnými událostmi, je psychologický příběh z pohledu první osoby zasazený do psychiatrického ústavu Volterra. Tento ústav v italském Toskánsku byl zavřen ke konci 70. let kvůli zákonu, kterým italská vláda nařídila, aby byly všechny ústavy zcela zavřené a aby byla pacientům vrácena občanská práva. Prozkoumejte ústav tak, jak stojí dnes, a zjistěte, co lidstvo nabízí dobrého a zlého.

- Prožijte svět očima 16leté dívky Renée, která trpí mentální poruchou a snaží se zrekonstruovat svou minulost.
- Prozkoumejte rozvaliny psychiatrického ústavu Volterra a vraťte se v čase, abyste spatřili útržky života těch, kteří v něm byli zavření – to vše pečlivě zrekonstruováno podle historických záznamů.
- Veďte Renée na cestě, ovládejte její emoce a odůvodněte si pravdu, abyste odhalili tento jedinečný nelineární příběh.
- Nová rozšířená verze hry The Town of Light včetně nové hudby, příběhových prvků, uživatelského rozhraní a spousty dalšího.
- Hra The Town of Light je založená na hrůzách skutečného světa a strastech duševně nemocných. To vše v bohaté a podmanivé 3D grafice.
- Objevte větší část příběhu Renée než kdy dřív díky novým a dosud neviděným příběhovým prvkům.
- Najděte stránky z Renéina deníku a dokončete její příběh během průzkumu Charcotu.
- Nový a vylepšený dabing včetně dramatického předčítání Renéina deníku.
- Nová hudba pod skladatelky Sóley.
- Charcot a jeho prostředí nyní oplývá více předměty a detaily, takže vám hra nabídne podmanivější zážitek než kdy dřív.
- Řada vylepšení vzhledu a uživatelského rozhraní včetně textur ve vyšším rozlišení a vylepšení nasvícení a oblohy.

The Town of Light - obrázky a screenshoty

productsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-01.jpgproductsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-02.jpgproductsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-03.jpgproductsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-04.jpg
productsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-05.jpgproductsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-06.jpgproductsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-07.jpgproductsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-08.jpg
productsimages/9103502/thumbnails/th_THE-TOWN-OF-LIGHT-09.jpg