Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
The Elder Scrolls V: Skyrim | Výrobce: Bethesda Softworks
Cena: 1156,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 1399,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9103584
 
 

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Nintendo Switch - popis


Zahrajte si vůbec poprvé milované RPG poprvé kdekoliv a kdykoliv Nejvyšší král Skyrimu byl zavražděn. Aliance chce získat trůn pro sebe. Uprostřed tohoto konfliktu, je probuzeno daleko nebezpečnější, starověké zlo. Draci, dlouho ztracení ve světě Elder Scrolls, se vrátili na Tamriel. Budoucnost Skyrim, i Říše sama, visí na vlásku.

Čekají tak na již dříve předurčeného drakorozeného, Dragonborn, hrdina, který se narodil se silou hlasu, a jako jediný může draky zastavit. Skyrim znovu přináší otevřený svět epického fantasy světa. Hra posouvá hratelnost a technologii virtuálního světa do nových výšin. Hrajte za jakýkoliv typ postavy, který si dokážete představit.

Stejně tak můžete dělat, co chcete. Legendární svoboda volby, vyprávění a dobrodružství ze světa The Elder Scrolls nikdy nebyla tak skvělá. Vyberte si ze stovky zbraní, kouzel a schopností. Nový systém postavy umožňuje hrát, jak chcete. Vaše schopnosti se zlepšují podle toho, co děláte. Bojujte s prastarými draky, jaké jste ještě nikdy neviděli. Jako Dragonborn odhalte jejich tajemství a získejte jejich sílu pouze pro sebe.

Využijte plného potenciálu nové konzole Nintendo Switch, která vám umožní hrát hru i za pomoci pohybu, díky technologii Joy-conů. Dále využijte své Amiibo figurky, abyste ve hře získali exkluzivní předměty, které jinak ve hře nezískáte.

The Elder Scrolls V: Skyrim - obrázky a screenshoty

productsimages/9103584/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-SKYRIM-01.jpgproductsimages/9103584/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-SKYRIM-02.jpgproductsimages/9103584/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-SKYRIM-03.jpgproductsimages/9103584/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-SKYRIM-04.jpg
productsimages/9103584/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-SKYRIM-05.jpgproductsimages/9103584/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-SKYRIM-06.jpgproductsimages/9103584/thumbnails/th_THE-ELDER-SCROLLS-SKYRIM-07.jpg