Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Resident Evil: Revelations | Výrobce: CAPCOM
Cena: 470,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 569,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9103815
 
 

Resident Evil: Revelations pro Xbox One - popis


Resident Evil: Revelations přináší i další obsah, včetně děsivého nového nepřítele, extra obtížného režimu, integraci s ResidentEvil.net a vylepšený režim RAID.

V režimu RAID, který byl poprvé představen v původní verzi, můžete hrát online v kooperativním režimu nebo v režimu singleplayer a postavit se hordám nepřátel v celé řadě misí, zatímco se Vaše postava získává nové úrovně a sbírá vylepšení pro zbraně.

Nové zbraně, schopnosti a hratelné postavy (například Hunk) posouvají zážitek z režimu RAID na novou úroveň.

Nový odhaluje pravdu o T-Abyss viru.
Resident Evil: Revelations přináší oblíbených hrdibov série Jill Valentine a Chrise Redfielda, plus jejich kolegů z BSAA Parkera Lucianinu a Jessicu Sherawat.

Akce začíná na palubě údajně opuštěné výletní lodi Queen Zenobia, kde se hrůza skrývá za každým rohem, odkud se vydáte na pevninu do zdevastovaného města Terragrigia.

S omezeným množstvím munice a zbraní závody o přežití hrůz hry Resident Evil: Revelations začínají.

Nový příběh nabízí oblíbenou Jill Valentine, Chrise Redfielda a představuje členy BSAA Parkera Lucianinu a Jessicu Sherawat.

Prozkoumejte temné, zlověstné oblasti výletní lodi, kde není kam utéct a kam se schovat a zlo se vynořuje ze stínu.

Použijte vyhledávací zařízení Genesis na analýzu slabin nepřátel a skrytých předmětů, které se mohou ukázat jako rozhodující pro Vaše přežití.

Vyberte si způsob střelby, který Vám vyhovuje, s možností přepínat mezi pohledem první a třetí osoby, pro co nejlepší zamíření na nepřátele.

- Vylepšené HD textury.
- Všechny DLC předměty jako odměny ve hře.
- Vylepšené ovládání.

Resident Evil: Revelations - obrázky a screenshoty

productsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-01.jpgproductsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-02.jpgproductsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-03.jpgproductsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-04.jpg
productsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-05.jpgproductsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-06.jpgproductsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-07.jpgproductsimages/9103815/thumbnails/th_RESIDENT-EVIL-REVELATIONS-08.jpg