Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Devil May Cry HD Collection | Výrobce: CAPCOM
Cena: 578,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 699,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9104263
 
 

Devil May Cry HD Collection pro PlayStation 4 - popis


Devil May Cry HD Collection vychází z původní upravené verze pro Xbox 360 a PS3. Hra disponuje jen několika málo dalšími úpravami, ale hlavně přináší tři skvělé díly této populární série na konzole Xbox One a Playstation 4.

Devil May Cry 
Připravte se na non-stop akci v roli lovce démonů Danteho-muže, usilujícího o pomstu a připraveného zbavit svět zla. Věčný boj mezi dobrem a zlem se rozlil na vzdáleném ostrově Malai. Dvě tisíciletí poté, co byl všemocný princ démonů, Mundus, poražený a vyhoštěn hrdinským knížetem démonů Sparda, všemocný pán podsvětí opět chystá pomocí armády temnoty napadnout Zemi.
Ale jeden člověk je připraven postavit se proti němu: Dante-Sparda syn, napůl člověk, napůl démon a specialista v oblasti nadpřirozeného. Vybaven stejnými smrtícími bojovými schopnostmi jako jeho otec a tajemnými silami zděděnými díky nelidské krve v žilách, je Dante vše, co stojí mezi lidstvem a démonickým dobýváním a otroctvím.

- Epické dobrodružství od tvůrců Resident Evil a Dino Crisis
- Intuitivní systém ovládání, kde jsou meč a přestřelka kombinované k předvedení ničivých útoků
- Sbírejte silové prvky, abyste transformovaly do Danteho démonického alter ega
- Bojujte s přízraky, plazila mutanty a hroznými loutkami v boji na život a smrt
- Dechberoucí grafika a zvuk doplňují skutečně strhující zážitek

Devil May Cry 2 
Nabízející nonstop akci, která kombinuje boj na blízko s nejúžasnějšími zbraňovými sekvencemi jaké jste kdy měli možnost vidět, ještě propracovanější Dante se vrací na PS2 ve hře Devil May Cry 2.

V dobách dávno minulých to byl věk temnoty, kdy podsvětí a armády temnoty vládli Zemi. Lidé byli bezmocní a jejich naděje se upíraly k démonovi jménem Sparda. Se zánětem jako nikdo jiný a ovládající meč, který nesl jeho jméno, Sparda vykořenil démonů a zachránil lidstvo.

Nyní jeho syn zdědil legendu Sparda a pokračuje v boji proti Temným Lordem. Jeho jméno je Dante ...

- Dante je zpět-propracovanější a tvrdší než předtím, charismatický lovec démonů zlepšil své bojové schopnosti pomocí stylových nových pohybů a ničivých útoků.
- Vyberte si ze dvou hratelných postav-nejenže můžete hrát jako Dante, nyní můžete převzít kontrolu nad zcela novou lovkyní démonů jménem Lucia.
- Rozsah Devil May Cry 2 převyšuje svého předchůdce -mnoho z herního prostředí se odehrává venku a zahrnuje panorama města alá Gotham a starého evropského města.
- Vylepšená schopnost změny na démona-Danteho schopnost přeměnit se na démona obsahuje nové vizuální efekty a umožňuje Dante zničit nepřátele jedinou smrtelnou ranou.
- Devil May Cry 2 se vyznačuje jednak populárními zbraněmi z původní hry a zároveň několika unikátními novými.

Devil May Cry 3: Dantes Awakening
Od doby co demon Sparda pozvedl svůj meč aby zachránil lidskou rasu uplynulo několik tisíc let. Po vítězství, když byly zlé síly uvězněny, Sparda se spojil s lidstvem a stvořil Danteho, napůl člověka a napůl démona, který disponuje nadpřirozenou silou. Dante byl zasvěcen aby porazil zlé síly, jeho bratr Virgil ale podlehl silám svých zlých předků. Jedné noci se na střeše Danteho v detektivní agentuře objevil jeho bratr a vyzval ho k boji.

Devil May Cry 3 otvírá dřívější kapitolu Danteho života, osudové setkání mezi Spardovými syny. Dante se setkal s hroznými nepřáteli a neobvyklými postavami včetně tajemného muže jménem Arkham a lovkyně Lady, jejichž úkolem je zničit všechny démony, i Danteho.

- Nový design postav
- Široký arzenál zbraní
- Rychlá akce
- Vybavte Danteho 4 různými zbraněmi, které může kdykoli použít
- Upravte si Danteho styl boje
- Vylepšená grafika
- Dolby Digital a Dolby Pro Logic II support
- Skryté zbraně, předměty, postavy, obtížnosti.

Devil May Cry HD Collection - obrázky a screenshoty

productsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-01.jpgproductsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-02.jpgproductsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-03.jpgproductsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-04.jpg
productsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-05.jpgproductsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-06.jpgproductsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-07.jpgproductsimages/9104263/thumbnails/th_DEVIL-MAY-CRY-HD-COLLECTION-08.jpg