Internetový obchod Kuma.cz, email:hry@kuma.cz
Pillars of Eternity 2: Deadfire | Výrobce: THQ Nordic
Cena: 743,- Kč bez DPH, s DPH (21%) 899,- Kč
Záruka: 24 měsíců - Kód produktu: 9104376
 
 

Pillars of Eternity 2: Deadfire pro PC - popis


Pronásledujte zlotřilého boha na moři i na souši v pokračování cenami ověnčeného RPG Pillars of Eternity. Velte své lodi na nebezpečné objevitelské výpravě přes neprobádané souostroví Deadfire. Podvolte svět své vůli a prozkoumejte hlubiny nekonečných možností včetně detailních úprav postavy, naprosté svobody průzkumu a dalších významných rozhodnuté na každém kroku.

Ponořte se do hlubšího RPG zážitku pro jednoho hráče – Deadfire je obohacený o moderní technologii a funkce a navazuje na základy klasické hratelnosti D&D s výrazně vylepšenou grafikou, hlubšími herními mechanismy a zcela novým, zručně napsaným příběhem, kde na rozhodnutích opravdu záleží.

Objevte nový region Deadfire – naplánujte si vlastní kurs na své lodi a prozkoumejte bohaté a exotické souostroví, objevujte nová místa, interagujte s jejich obyvateli a zapojte se do řady úkolů v každém přístavu.

Dejte dohromady družinu a upravte si společníky – vyberte si ze 7 různých společníků, kteří se k vám přidají na výpravě, a každému z nich přiřaďte hned několik tříd a hlubších schopností. Staňte se svědky jejich osobních vztahů a interakcí, které se rozvíjejí díky novému systému společníků.

Navigujte svou loď po moři – vaše loď coby vaše pevnost na moři je mnohem víc než en obyčejné plavidlo určené k průzkumu. Vylepšujte si loď a posádku a vyberte si, které schopnosti chcete vylepšovat, abyste přežili nebezpečná setkání, která vás čekají.

Minimální požadavky
- OS: Windows Vista 64-bit
- Procesor: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
- Paměť: 4 GB RAM
- Grafická karta kompatibilní s DirectX 11
- 35 GB volného místa na disku

Pillars of Eternity 2: Deadfire - obrázky a screenshoty

productsimages/9104376/thumbnails/th_PILLARS-OF-ETERNITY-2-01.jpgproductsimages/9104376/thumbnails/th_PILLARS-OF-ETERNITY-2-02.jpgproductsimages/9104376/thumbnails/th_PILLARS-OF-ETERNITY-2-03.jpgproductsimages/9104376/thumbnails/th_PILLARS-OF-ETERNITY-2-04.jpg
productsimages/9104376/thumbnails/th_PILLARS-OF-ETERNITY-2-05.jpg